Rock představil vlastní bezdrátová sluchátka. V čem jsou speciální?

Jmenují se jednoduše Project Rock.
Rock představil vlastní bezdrátová fitness sluchátka
Rock představil vlastní bezdrátová fitness sluchátka
Project Rock

reklama

Dwayne "The Rock" Johnson představil vlastní fitness řadu s názvem Project Rock, na jejímž vrcholu stojí bezdrátová sluchátka – samozřejmě specializovaná na poslech při pumpování svalů. Vydrží pot, prudší pohyb i drsnější zacházení.

V podstatě se jedná o mírně upravená Under Armour Sport Wireless sluchátka, která vyrábí specialista JBL. Nechybí tak nezbytná býčí hlava a heslo "Blood. Sweat. Respect" na hlavovém mostě.

Fitness sluchátka Project Rock
Autor: Project Rock Fitness sluchátka Project Rock

Sluchátka mají speciální prodyšné a pohodlné náušníky, které můžete oddělit od sluchátek a vyprat. Mají větší přítlak, aby vydržela na hlavě i při drsnějším workoutu. Ostatně na ten Johnson připravil i vlastní energický Spotify playlist Iron Paradise Airwaves.

Project Rock
Autor: Project Rock Project Rock

Pouhých pět minut nabíjení by mělo stačít na hodinu používání. Při plném nabítí vydrží zhruba 16 hodin. Funkce Talk-Thru vám namíchá do sluchátek i zvuky okolí, pokud se chcete bavit s kamarády nebo poslouchat jejich hecování.

Dodávají se s tvrdým a děrovaným obalem, aby se při cestách nezapařila. Budou si rozumět se Siri i asistentem Google a o bezdrátový přenos se postará Bluetooth 4.1 (neumí však AptX). K dostání budou letos v září za cenu zhruba 8500 Kč.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!