SAMSUNG chystá v novém Galaxy S8 revoluci ve focení selfíček! Přinese totiž plnohodnotný autofokus

Souboj o nejlepší mobilní focení se přiostřuje!
Samsung chce posunout selfie foťák na novou úroveň
Samsung chce posunout selfie foťák na novou úroveň
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z focení se stalo hlavní kolbiště velkých výrobců smartphonů, kteří se můžou přertrhnout, aby ve svém příštím modelu nabídli lepší rozlišení, světelnost, stabilizaci nebo rovnou víc foťáků jako takových. Novým standardem se stávají dva snímače na zadní straně, ale Samsung se pro svou chystanou vlajkovou loď Galaxy S8 chystá zaměřit taky na přední selfie kamerku.

Podle prestižního korejského magazínu ET News totiž bude mít selfie foťák nového Samsungu autofokus, tedy plnohodnotnou optiku, jakou dosud měli v telefonech vždy jenom hlavní snímače. To znamená řádově lepší kvalitu selfie fotek a další možnosti, které má zaostřování oproti foťákům s pevnou čočkou.

Koncept, jak by mohl vypadat příští Samsung Galaxy S8

SAMSUNG si nechal patentovat revoluční telefon, který má trumfnout iPhone! Je totiž ohebný

Nová vlajková loď Samsungu by tak měla mít tři víceméně rovnocenné foťáky, což bude možné díky jeho nové technologii VCM (Voice Coil Motor). Ta umožnuje ušetřit místo, které fotomodul zabere uvnitř telefonu. Zde bude mít selfie kamera ještě takové vychytávky jako optickou stabilizaci nebo dokonce přisvětlovací diodu, zatím není jasné.

Zdá se, že Samsung vybaví nové Galaxy opravdu plnou zbrojí - kromě lepších foťáků má mít ještě 4K displej pokrývající takřka celé čelo telefonu nebo radikálně vylepšeného AI asistenta.

Co myslíte, podaří se Samsungu naplnit všechna očekávání?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama