Samsung Galaxy S9 už míří do výroby. Těmihle vychytávkami chce rozdrtit iPhone X!

Co nabídne nová vlajková loď Samsungu?
Náhled telefonu Samsung Galaxy S9
Náhled telefonu Samsung Galaxy S9

reklama

Samsung chce svou novou vlajkovou loď představit už na začátku příštího roku, aby vzal vítr z plachet svému největšímu soupeři Applu s iPhonem X. Podle nejnovějších zpráv už je vývoj Samsungu Galaxy S9 u konce a začátkem prosince se spustí hromadná výroba, aby byla v době spuštění uspokojena poptávka. Co Galaxy S9 nabídne?

Rozměry verze 9 i 9+ zůstanou stejné, přesto se nepatrně zvětší displej díky dalšímu zúžení okrajů. Hlavní foťák bude duální, podobně jako sesterského modelu Note 8, ale celé jeho vnitřnosti budou tentokrát přepracované a mají posunout Samsungy do úplně nové ligy mobilního focení.

Oproti předpokladům se však nedočkáme čtečky otisků prstů pod displejem. Ta bude stále na zádech, ale přemístí se na praktičtější místo pod fotoaparáty. Nepůjde však už o hlavní možnost odemykání. 

Samsung totiž po vzoru Applu chystá odemykání pomocí 3D scanneru tváře. Uživatel si však bude moci narozdíl od konkurence vybrat, kterému způsobu dá přednost.

Stejně tak si bude moci vybrat, zda chce poslouchat pomocí klasických nebo bezdrátových sluchátek - a to bez použití adaptéru. Telefonu nemá chybět audio jack. 

Uvnitř se samozřejmě můžeme těšit na nejnovější hardware a 6GB RAM. Galaxy S9 nepřinese nic revolučního, ale v podstatných parametrech, jako je výše zmíněný fotoaparát, má trumfnout aktuální vlajkovou loď od Applu.

Podívejte se na aktuální rendery vzhledu telefonu a podělte se o své dojmy!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!