SAMSUNG odstraní z chystaného Galaxy S8 jednu naprosto základní věc. Je tohle budoucnost?

Nový únik informací o chystané vlajkové lodi Samsungu ukazuje, že chce korejský gigant předehnat Apple.
Nový Samsung Galaxy S8
Nový Samsung Galaxy S8

reklama

Po obřím vybuchujícím průšvihu v podobě Galaxy Note 7 už se všichni v Samsungu upírají k novému Galaxy S8, který nemá být pouze vylešením svého předchůdce, ale přijde údajně s malou revolucí. Několik jihokorejských webů přineslo zprávu z vývojového oddělení firmy, že se telefon vzdá předního domovského tlačítka a roztáhne displej přes celou čelní stranu.

Pokud sledujete novinky ve světě mobilních telefonů, jistě už jste četli, že stejný krok chystá Apple pro svůj iPhone 8. Samsung by měl mít navíc stejně jako Apple čtečku prstů schovanou přímo pod displejem. Jihokorejská firma však bude mít značný náskok, protože Galaxy S8 představí již na začátku příštího roku, zatímco iPhone poznáme nejdříve na podzim.

Magazín Forbes uvádí, že displej nového Galaxy S8 má přinést oslňující 4K rozlišení s vysoce kontrastní OLED technologií, což má přinést nové možnosti, jak telefon používat jako součást sady na virtuální realitu.

V Samsungu prý k novému modelu upírají všechny síly. Jejich mobilní divize si potřebuje po Note 7 spravit jak pověst, tak finanční výsledky.

Věříte, že Samsung skutečně dokáže jako první pokrýt celou čelní stranu telefonu displejem?

Při balení Galaxy Note 7 člověk musí dodržovat přísná bezpečnostní opatření!

SAMSUNG posílá lidem sadu pro bezpečné vrácení telefonu Note 7. Obsahuje rukavice a řadu speciálních obalů.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!