SAMSUNG omylem prozradil velké tajemství o Galaxy S8! Bude mít obří verzi Plus!

Někdo se nám tady inspiroval u konkurence...
Nový Samsung Galaxy S8 bude mít větší verzi, uniklo z indických stránek výrobce.
Nový Samsung Galaxy S8 bude mít větší verzi, uniklo z indických stránek výrobce.

reklama

Prestižní magazíny Forbes a SamMobile si všimli, že na indických stránkách Samsungu se na chvíli objevila stránka s novým telefonem označení SM-G955FD. A to je přesně produktové označení, které je spojováno se Samsungem Galaxy S8 Plus, tedy větší verzí chystané vlajkové lodi.

Stránka byla okamžitě smazána, ale na sociálních sítích se objevilo uniklé logo telefonu. Nejde o první únik, který vznikl nepozorností (možná cílenou?) Samsungu. Minulý měsíc takhle z korejských stránek unikl název a základní parametry chytrého asistenta Bixby, který bude jedním z hlavních taháků telefonů.

Opravdu je na obrázku silueta chystaného tabletu Samsung Galaxy Tab S3?

SAMSUNG láká fotkou na představení záhadného zařízení. Nové Galaxy S8 to však určitě není!

Větší Galaxy S8 Plus má mít masivní 6,2 palcový displej oproti standardní verzi s 5,8 palcovou obrazovkou. Obě budou po stranách zahnuté (nebude tedy speciální model Edge) a citlivé na sílu doteku, což se má jmenovat Fource Touch (obdoba technologie 3D Touch u iPhonů). Jelikož displej bude pokrývat takřka celé čelo telefonu, čtečka otisků prstů se přesune na záda - podobně to mají třeba telefony LG nebo Huawei. Nebude však chybět 3,5 mm audio jack.

Co říkáte na potvrzení obřího modelu Galaxy S8 Plus? Zvolili byste ho raději než standardní "menší" verzi?

reklama

reklama