SAMSUNG v koncích! Telefony Note 7 zlobí i po výměně. Jejich baterka doslova kouzlí

V Samsungu si teď asi všichni tajně přejí, aby Note 7 nikdy nevzniknul.
Telefony Note 7 mají problémy s baterií i po výměně
Telefony Note 7 mají problémy s baterií i po výměně

reklama

Teprve týden trvá celosvětová výměna telefonů Galaxy Note 7, ale zdá se, že ani tím problémy pro Samsung nekončí. Problémy totiž trvají i u vyměněných kusů. Sice zatím nebyl zaznamenán výbuch, ale spousta zákazníků si stěžuje na stejné problémy  - přehřívání baterie a její extrémně rychlé vybíjení.

Informuje o tom korejský deník Korean Herald, který uvedl několik příkladů, kdy byl telefon tak rozpálený, že hrozilo jeho vznícení a nebo se extrémně rychle vybíjel - údajně až o jedno procento za vteřinu, přičemž poté už nešla baterie dobít na více než 10 procent. Celkem běžné pak je, že telefon zapnutý nikdy nedobijete, jelikož se vybíjí i když je připojen na nabíječku, akorát pomaleji.

Samsung se zatím k problémům oficiálně nevyjádřil, ale na jeho technické lince zákazníkům radí, aby telefon s podobnými problémy odpojili od sítě a nepoužívali.

Odsouvá se taky návrat telefonu do prodeje, k němuž by v Česku mělo dojít až v listopadu. Otázkou je, zda Samsung v případě dalších problémů model Note 7 prostě neukončí a nenabídne zákazníkům nějakou kompenzaci.

Myslíte si, že se ještě "žhavý" model Note 7 vrátí na pulty?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!