SAMSUNG zpozdí uvedení nového Galaxy S8. Chystá pro něj totiž převratnou umělou inteligenci

Nechceme se mýlit, ale onu unikátní vlastnost si stejně neužijeme v češtině.
Chystaný Samsung Galaxy S8 nabere zpoždění
Chystaný Samsung Galaxy S8 nabere zpoždění

reklama

Místo v únoru ji Samsung představí v dubnu - tak to zatím vypadá s napjatě očekávanou novou vlajkovou lodí od Galaxy S8. Největším tahákem má být chytrý asistent s názvem Bixby, který má dalece překonat známou Siri od Apple či nového Google Asisstant, který je součástí telefonu Pixel.

Z prvních prototypů Galaxy S8 je také zřejmé, že Bixby dostane dokonce speciální tlačítko na hraně telefonu a mluví se o tom, že by němel pouze poslouchat, ale taky se dívat skrze objektivy foťáku, takže byste se ho mohli ptát přímo na věci ve vašem okolí.

Že to Samsung myslí se svým asistentem opravdu vážně, ukázal nedávným nákupem společnosti Viv Labs, kterou založil Dag Kittlaus, autor proslulé Siri. V souboji o ni navíc trumfnul tak silné konkurenční zájemce jako Facebook nebo Google.

Svého asistenta chce poprvé představit právě v Galaxy S8, ale postupně ho chce integrovat taky do televizí, hodinek, ale dokonce i ledniček. Stejně jako ostatní asistenti však ani Bixby s nejvyšší pravděpodobností nebude umět česky.

Nový Samsung Galaxy S8

SAMSUNG odstraní z chystaného Galaxy S8 jednu naprosto základní věc. Je tohle budoucnost?

Nové Galaxy S8 má mít displej takřka přes celou čelní stranu telefonu, nový procesor vlastní výroby, dvojitý hlavní fotoaparát a v nejvyšší variantě se hovoří také o závratném rozlišení displeje 4K.

Samsung ho však nepředstaví jako tradičně na konci února v rámci barcelonské přehlídky MWC, ale zřejmě až v dubnu. Nechce nic uspěchat, což se mu vymstilo při uvedení modelu Note 7, který musel kvůli vybuchující baterii přestat vyrábět a s vysokými náklady vykoupit zpět.

Podaří se Samsungu s novým Galaxy vrátit na trůn telefonu s Androidem? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!