Samsungu unikly parametry nového Galaxy S9. Bude mít něco nečekaného!

Největší změny se dočká foťák.
Jeden z renderů Samsungu Galaxy S9
Jeden z renderů Samsungu Galaxy S9

reklama

Představení Samsungu Galaxy S9 a S9+ se dočkáme už na konci února na veletrhu MWC 2018 v Barceloně. Výroba nové vlajkové lodi už je tak v plných obrátkách. Proto se nemůžeme divit, že ze závodů unikla věrohodně vypadající fotka obalu telefonu. Ta naznačuje klíčové vlastnosti zařízení.

Už dlouhou dobu se mluví o tom, že tělo telefonu se nedočká prakticky žádných změn, snad až na přesunutí čtečky otisků prstů na zádech na praktičtější místo pod fotoaparát. To potvrzují stejné rozměry těla i displeje.

Největší změna je však ve fotoaparátu, který bude mít duální pixely jako v případě konkurenčního a velice ceněného Google Pixelu 2. Dvojité pixely vlastně znamenají, že jediná čočka umožní focení, na které jinde potřebujete dvě.

Snímek obalu Samsungu Galaxy S9, který unikl na internet
Snímek obalu Samsungu Galaxy S9, který unikl na internet

Navíc se Samsung na obalu chlubí super slow-mo, takže bezpochyby budeme moci natáčet zpomalené záběry v rozlišení a kvalitě jako nikdy dříve.

Další skvělou zprávou je přítomnost stereo reproduktorů, které dosud vlajkovým Samsungům chyběly. Navíc budou vyladěné od AKG, které dodá i kvalitní přibalená sluchátka. Jelikož nejsou označena jako bezdrátová, nebude naštěstí chybět ani audio jack.

Bonusem je vylepšený skener oční duhovky, kterým chce Samsung nabídnout svoji alternativu k Face ID konkurenčního Applu.

Věříte, že nové Galaxy S9 dokáže nabídnout dostatek lákavých novinek?

reklama

reklama