Streamer dostal infarkt během přenosu! Jak málo chybělo k tomu, aby zemřel?

Nic by se nemělo přehánět.
Streamer dostal v přímém přenosu infarkt
Streamer dostal v přímém přenosu infarkt
Twitch/Fatty Pillow

reklama

Ačkoliv se už mnozí dokážou přenést přes to, že i tvorba videoobsahu může být plnohodnotnou prací, stále s sebou přináší velká rizika. Podobně jako každodenní vysedávání u počítače v kanceláři, je i streamování hodně náročné na lidských organismus, o čemž by mohl vyprávět Američan s přezdívkou BikeMan.

Ten hrál pro své diváky oblíbenou hru Path of Exile a nic nenasvědčovalo tomu, že večer proběhne jinak než obvykle. BikeMan si ale náhle začal stěžovat na nevolnost a nastupující bolest v zápěstí, takže se rozhodl stream velmi rychle vypnout. Udělal tak za pět minut dvanáct, protože ihned po ukončení vysílání si musel zavolat sanitku a přivolaní lékaři potvrdili, že BikeMan prodělal infarkt.

V takových chvílích se pak samozřejmě člověk otočí a přehodnotí, co doposud dělal, v případě BikeMana ale nepůjde o drastickou změnu. Streamovat chce dál, jen si už po operaci, při které mu byly zprůchodněny tři žíly, bude dávat větší pauzy a více dbát na to, jak probíhají jeho dny. Snad tedy bude v pořádku...

 

reklama

reklama