Takhle bude vypadat seznamka ve Facebooku. Může pohřbít Tinder?

Konečně unikly další informace o chystané seznamce, která bude součástí Facebooku.
Facebook se chystá otevřít randění
Facebook se chystá otevřít randění
isocial / iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letos v květnu Facebook poprvé prozradil, že chystá vlastní online seznamku, která se stane jeho pevnou součástí, nepůjde tedy o samostatnou aplikaci. Díky Twitteru insiderky Jane Manchun Wong se teď můžeme seznámit se základním rozhraním služby, které se má jmenovat jednoduše Facebook Dating.

Randicí ikonu najdeme v rozhraní tam, kde teď třeba vidíme Marketplace. Na začátku se dostaneme k nastavení parametrů. Jak ukazují náhledy z testování, dozvíme se na začátku, že naši přátelé nikdy neuvidí, že randíne. Budeme si taky moci nastavit, zda budeme moci randit s přáteli našich přátel.

Dále přesně definujeme své pohlaví – samozřejmě máme více možností než jenom žena/muž. Podobně si vybereme, o koho máme zájem. V závěru nastavíme, v jakém městě či oblasti chceme randit. Další nastavení profilu či fotek na něm už bohužel náhledy neukazují – tedy jak bude probíhat spojení a zda půjde o podobně instantní záležitost jako v případě Tinderu.

Mark Zuckerberg při představení Facebook Dating zdůraznil, že bude zaměřená na seriózní poznávání, nikoli na rychlé randění a záležitosti na jednu noc. Uvidíme, zda jeho slova potvrdí samotné fungování seznamky.

Co myslíte, bude randění přes Facebook slavit úspěch?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama