Legendární Tamagotchi se vrací jako chytré hodinky. Co nabídnou mazlíčci nové generace?

Populární digitální mazlíček Tamagotchi slaví pětadvacáté výročí od svého prvního příchodu na svět novým příbytkem na zápěstí.
Tamagotchi Smart
Tamagotchi Smart
Bandai

reklama

Tamagotchi se vrací v podobě chytrých hodinek Tamagotchi Smart. Devadesátkový fenomén, který měl své vlastní seriály, videohry, nebo dokonce film, prošel zásadní proměnou. To základní však zůstává – nutnost starat se o svého digitálního mazlíčka a budovat si s ním vztah.

Jednoduchý monochromatický displej vystřídala barevná dotyková obrazovka, která umožní hlazení a celkově lepší kontakt s vybranou postavičkou. Ta nově reaguje taky na hlasové příkazy a umí i chytře odpovědět nebo říct, co ji zrovna těší nebo trápí. Hodinky v sobě mají taky krokoměr a funkce základních fitness náramků.

Bezdrátové připojení umožní komunikovat s dalšími Tamagotchi. Na jedno nabití mají hodinky vydržet zhruba 30 hodin. V domovském Japonsku už se rozjel předprodej formou loterie, protože se předpokládá masivní zájem. Prodej tam startuje 23. listopadu za 7 480 jenů, což je v hrubém přepočtu zhruba 1 500 Kč.

Nové mazlíčky a další dodatečný obsah půjde dokoupit na speciálních kartách, které se zasunou a nahrají do hodinek. Jedna vyjde na zhruba 250 Kč. To však stále platí pouze pro Japonsko, protože termín, kdy vyrazí nový Tamagotchi do světa, stále visí ve vzduchu.

Máte ještě starého Tamagotchiho doma v šuplíku?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!