Umírá vám telefon? Tahle geniální aplikace vám umožní to prožít s ostatními

Dochází vám baterka? Sdílejte ten dojemný okamžik s ostatními.
Aplikace Die With Me
Aplikace Die With Me

reklama

Všichni jsme někdy zažili situaci, kdy nám zbývá posledních pár procent baterky na telefonu a snažíme ještě rychle dát vědět blízkým, že nás za moment čeká mobilní smrt - do té doby, kdy najdeme zásuvku nebo někoho s externí baterkou a správným kabelem.

A přesně na tyhle momenty je připravená aplikace Die With Me (iOS, Android), která se spustí pouze když máte méně než 5 procent baterky. Jde vlastně o chat všech lidí, kteří jsou na tom stejně jako vy. Můžete si tak vyměnit poslední dojmy a emoce před "smrtí", kdy odejtete do offline klidu. U každé zprávy se navíc zobrazuje, kolik procent baterie danému uživateli zbývá.

"Chtěli jsme vytvořit něco pozitivního na tom, že máte slabou baterii," vysvětlil jeden z belgických tvůrců aplikace Dries Depoorter. Samotného ho překvapilo, jak vtipné a zábavná taková poslední konverzace mezi neznámími lidmi může být.

Původně přitom mělo jít o aplikaci k seznamování, které měla vyhledávat lidi v okolí, kterým dochází baterie, aby se rychle seznámili. Když jim telefon umře, už je nic nebude rušit při konverzaci a budou se tak naplno věnovat jeden druhému.

Vyzkoušíte umírací appku?

reklama

reklama