Takhle bude vypadat revoluční véčko od Samsungu s ohebným displejem

Mohl by se stát prvním opravdu populárním véčkem nové generace.
Render telefonu Samsung Galaxy Z Flip
Render telefonu Samsung Galaxy Z Flip
LetsGoDigital

reklama

Samsung už 11. února představí své vlajkové mobilní lodi pro letošní rok. Kromě řady Galaxy S20 se dočkáme taky véčka s ohebným displejem, které by se podle dosavadních informací mělo jmenovat Samsung Galaxy Z Flip.

Samsungu už uniklo několik propagačních fotek, ale dosud jsme si ho neprohlédli pořádně, což se rozhodli změnit šikulové z webu LetsGoDigital, kteří na základě uniklých fotek a nákresů dali dohromady celkový render telefonu (konkrétně designér Snoreyn).

Můžeme si tak prohlédnout řešení kloubu, které si mobil půjčil od prvního ohebného Galaxy Fold, jeho celkové proporce nebo řešení foťáků. Na zádech nás čeká dvojitý modul a selfie kamerka bude vykukovat ze střední části horní hrany displeje. 

Na rozdíl od prvního představeného véčka s ohebným displejem Motoroly RAZR volí Samsung jiný přístup. Jeho telefon nebude mít prakticky žádnou bradu a vnější displej bude miniaturní, jen pro zobrazení základních informací. Nebude totiž muset sloužit při focení selfie, čímž se zjednoduší konstrukce i výrobní náklady.

Výbava telefonu stále zůstává záhadou. Mluví se o loňském vlajkovém procesoru Snapdragon 855 kvůli nižšímu zahřívání, chybět nemá ani bezdrátové nabíjení s výkonem 15 W. 

Tím nejpodstatnějším parametrem však bude cena, která má být nižší než u všech dosavadních telefonů s ohebným displejem.

Líbí?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!