Tenhle geniální batoh s obrazovkou má fakt skvělé způsoby využití. Co všechno umí?

Jmenuje se Pix a jde o první batoh s animovanými zády.
Pix - batoh s ledkami na zádech
Pix - batoh s ledkami na zádech
Pix Bag

reklama

Proč si nepromítnout na záda svého batohu nějaký zajímavý pixel art nebo rovnou animaci? Přesně tohle umí první "chytrý animovaný batoh" Pix, který právě sbírá peníze na Kickstarteru. V první vlně vyjde na 199 dolarů (zhruba 4500 Kč) a slibuje, že po propojení s aplikací na iOS nebo Androidu bude umět proměnit vaše záda na pixel art obrázek, animaci, nebo dokonce umožní hrát 8bitové hry jako Tetris nebo Snake.

V aplikaci budete mít spoustu připravených obrázků nebo animací, ale jednoduše si v editoru můžete vyrobit vlastní. Budete taky moci zobrazit libovolný text, který může třeba scrollovat. Batoh vám může zobrazit taky notifikace, čas nebo třeba stopky.

Budete si moci dokoupit třeba i ovladač na kolo, který promění záda batohu ve váš blinkr či brzdové světlo a vaše jízda bude o něco bezpečnější. Způsobů využití je zkrátka spousta, film si na něm však v parku nepřehrajete.

Kromě pixelové obrazovky však batoh láká taky na kvalitní provedení. Má kapsu na až 15 palcový notebook a spoustu praktických přihrádek. Je kvalitně polstrovaný a voděodolný, dodává se ve třech barevných provedeních. LEDkové čelo batohu o rozlišení 16 x 20 pixelů vydrží svítit až 12 hodin při napájení z 20000 mAh powerbanky. Ta však není součástí základního balení.

Způsoby použití batohu Pix
Autor: Pix Bag Způsoby použití batohu Pix

Zaujal vás chytrý animovaný batoh?

reklama

reklama