VIDEO: Google si drsně utahuje z iPhonu v reklamě na svůj nový telefon Pixel! Do čeho se trefuje?

Zapomeňte na nový iPhone, tvrdí Google. Jen jeho telefon je totiž prý opravdu nový.
iPhone vs Pixel
iPhone vs Pixel

reklama

Google včera s velkou slávou oznámil všechny své hardwarové novinky pro tento rok. Vévodí jim telefon Pixel, o kterém jsme vás už informovali. V reklamě ho Google představuje jako svůj první opravdu vlastní telefon. Nemá tudíž ještě žádné pořadové číslo. Opravdu nové je podle reklamy taky superrychlé nabíjení telefonu, nejlepší foťák na trhu, připravenost pro VR, neomezený cloud pro veškeré fotky či videa zdarma a... pozor, teď to přijde... taky 3,5mm audio jack, který naštěstí není ničím nový.

Podívejte se na celé video, v kterém Google evidentně cílí na uživatele iPhonů, kterým chce taky mimojiné nabídnout maximálně jednoduché převedení všech dat a nastavení do jejich nového Pixelu. Telefon bude k dispozici ve dvou velikostech a třech barvách.

Příliš však nepotěší cena. Jasně, telefon se může chlubit perfektní sladěností hardwaru a softwaru, stejně jako bleskovými aktualizacemi na vždy nejnovější verzi Androidu, ale přesto nemá žádnou speciální vychytávku, kterou by vynikal nad konkurencí; přesto vyjde v menší základní 32GB verzi na 649 dolarů (zhruba 15 630 Kč) a v základní větší pak na 769 dolarů (cca. 18 500 Kč).

Google navíc představil další novinky jako virtuální realitu Daydream, chytrého domácího asistenta Google Home nebo vylepšenou streamovací krabičku Chromecast Ultra. Mrkněte na ně v galerii:

Myslíte, že se Google trefil svým Pixelem do vkusu lidem, kteří chtějí jednoduchý, výkonný a hlavně bezproblémový telefon?

reklama

reklama