Jak si vyrobit výživný koktejl rozmixováním iPhonu X? Tenhle magor to opravdu udělal

Jen si tak prostě nasál černý koktejl z iPhonu brčkem.
iPhone? Prostě ho rozmixoval!
iPhone? Prostě ho rozmixoval!
TechRax / YouTube

reklama

Možná si myslíte, že už jste na YouTube viděli všechno, obvzláště z kategorie ujetých experimentů. Ale jak už jistě tušíte, jste daleko od pravdy. Dokazuje to nový kousek z kanálu TechRax, v kterém můžeme pozorovat rozmixování iPhonu X, vytvoření "koktejlu" a pak jeho nasátí speciálním filtrovacím brčkem. Mňam!

Vše začíná představením iPhonu X bez jediného škrábanečku, který putuje ještě se zapnutým displejem do silného turbo mixéru. Netrvá dlouho a telefon je napadrť a samozřejmě to odnese i mixér – přece jen je stavěný na jiné druhy pochoutek.

Část elektroodpadu obsahující mix těžkých kovů a nebezpečných chemikálií pak zamíchá v misce s vodou a nasaje ho brčkem – samozřejmě speciálním filtrovacím s názvem LifeStraw. Naštěstí nepolkne, protože takový koktejl prostě v těle nechceš – filtr nefiltr!

Aby toho nebylo málo, v půlce experimentu ještě spadne ze stropu obří větrák přímo na mixér. Naštěstí se nikomu nic nestane, protože jinak by YouTube přišel o tvůrce opravdu fascinujícího obsahu. Haha!

Co myslíte, bude lepší koktejl z iPhonu, nebo Samsungu?

reklama

reklama