VIDEO: Obří a revoluční displej iPhonu 8 vás naprosto pohltí. Takhle bude vypadat!

Ten displej bude vážně sexy!
Nové video ukazuje, že displej nového iPhonu 8 bude nejvíce sexy ve tmavém naladění.
Nové video ukazuje, že displej nového iPhonu 8 bude nejvíce sexy ve tmavém naladění.

reklama

Není žádnou novinkou, že chystaný iPhone 8 má mít obří displej, který pokryje takřka celé čelo telefonu. Navíc má být postaven na OLED technologii, která má oproti LCD mnohé výhody. Ty se rozhodl ukázat ve svém videu designér Vianney le Masne.

Displeje s OLED technologií totiž mají daleko vyšší kontrast a dynamický rozsah. Černé pixely na nich totiž nesvítí tmavě, ale opravdu se vypínají, takže černá je opravdu stoprocentně černá. Designér proto zvolil pro svou prezentaci tzv. Dark Mode, v němž splyne tmavé tělo telefonu s displejem v dokonale vtahující celek.

Předpokládaný vzhled nového iPhonu 8 mezi svými předchůdci

APPLE překvapuje! Nový iPhone se příblíží telefonům s Androidem. Zbaví se totiž protěžovaného konektoru Lightning

Poznamenal, že právě na tmavé ladění prostředí by se lidé v Apple měli nejvíce soustředit. Právě v něm by měl nový displej nejvíce excelovat a také by měl být nejvíce šetrný, co se týče spotřeby - a to právě díky vypínání tmavých pixelů.

Na jeho obrázcích i videu je taky vidět diskutovaná funkční oblast ve spodní části displeje, v níž bude schovaná i čtečka otisků prstů. Na základě nejnovějších informací taky nechal okraje displeje rovné - oproti původním informacím totiž nemají být zahnuté do stran, jako u konkurenčního Samsungu Galaxy Edge. Je zajímavé, že v horní části telefonu nechal nad displejem nezvykle dost místa na sluchátko, selfie čočku a senzory.

Jak se vám líbí tmavé ladění, v kterém by měl nejvíce vyniknout OLED displej nového iPhonu?

reklama

reklama