VIDEO: Samsung si v nové reklamě skvělým způsobem utahuje z lidí, co kupují iPhony

Vzkaz Samsungu je jasný – je čas vyrůst!
Samsung ukazuje, jak postupně přichází deziluze z iPhonu...
Samsung ukazuje, jak postupně přichází deziluze z iPhonu...

reklama

Samsung si rád utahuje z Applu a jeho fanoušků. V novém videu popisuje příběh oddaného milovníka iPhonů, který stojí ve frontě na každou další generaci, ale postupně zjisťuje, že jeho telefon nebude tak dokonalý, jak se všichni jablíčkáří tváří.

Třeba u iPhonu 3GS ho neustále obtěžuje, že nemůže fotit kvůli obsazenému úložišti – to je malé a nelze ho rozšířit pomocí SD. A tak musí fotky pravidelně stahovat do počítače a ty starší vymazávat. Jeho další telefon, kterým je iPhone 5, mu pak začne vedle ostatních připadat zastarale malinký.

Jeho nový iPhone 6 už má sice velký displej, ale pak s jeho přítelkyní spadnou do jezera – ona mu hned na svém vodotěsném Samsungu ukazuje fotky, zatímco on suší telefon v rýži a řeší, kolik ho bude stát oprava nebo výměna.

Poslední záběr ukazuje, jak ona bezdrátově nabíjí svůj Samsung, zatímco on se při sledování filmu a dobíjení motá do kabelů, protože iPhone nemá audio jack, tak musí použít externí adaptér. A tak přijde moment, kdy změní značku.

Kolem fronty na nový iPhone X tak prochází v klidu s novým Galaxy Note 8 v kapse a může se tak zasmát... však jste si taky všimli toho účesu, co?

reklama

reklama