VIDEO: Šéf Applu vysvětluje, proč vám bezdrátová sluchátka AirPods nikdy nevypadnou z ucha. Jeho obhajoba nemá chybu!

Vysvětlení hodné skutečného génia a inovátora!
Tim Cook vysvětluje...
Tim Cook vysvětluje...

reklama

Společně s novými iPhony 7 představil Apple taky svá nová "revoluční" bezdrátová sluchátka AirPods. Ta se hned stala terčem mnoha vtípků, hlavně pro svůj opravdu diskutabilní design, jehož hlavní slabinou je velké riziko, že vám sluchátka za téměř čtyři tisíce korun vypadnou z uší a někdo je rozšlápne nebo je jednoduše ztratíte.

Jenže šéf firmy Tim Cook v pořadu Good Morning America vysvětlil, že se to vlastně nemůže stát a to typicky applovským způsobem: "Už je nosím nějaký čas. A protože nemají žádné kabely, které by vlastním vahou vystrkovaly sluchátka z ucha, tak mi osobně nikdy nevypadly... Vše je vyřešené právě odstraněním kabelů." Pak podotnul, že s nimi byl i běhat a nikdy neměl problém.

Jenže na internetu se množí velké množství stížností, že AirPody vypadávají, že zkrátka nepadnou zdaleka do všech tvarů uší. Většina dodavatelů špuntových a peckových sluchátek si je toho vědoma, proto k nim přidává různé sady a velikosti nástavců - u AirPodů žádné nenajdete, což jim vyčítá i mnoho recenzentů. 

Lišácké vysvětlení Tima Cooka dost připomíná kauzu Antennagate, kterou měl Apple před několika lety. Některé iPhony 4 tehdy měly velké problémy s anténou a příjmem signálu, což Apple vysvětloval tím, že lidé telefon špatně drží v ruce. Až později pod tíhou důkazů přiznal, že jde skutečně o závadu.

Přesvědčil vás Tim Cook, že AirPody prostě z uší vypadnout nemůžou? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!