VIDEO: Slavný youtuber odhalil iPhone 8 doslova ze všech stran. Netušíte, co všechno Apple chystá!

Takhle jste nový iPhone ještě neviděli.
Slavný youtuber detailně rozebral vzhled nového iPhonu.
Slavný youtuber detailně rozebral vzhled nového iPhonu.

reklama

Slavný geek a youtuber Marques Brownlee odhalil nový iPhone v celé jeho kráse. Dorazil k němu totiž nejnovější a dokonale vyrobený model vycházející z maket, které už mají k dispozici výrobci obalů a dalšího příslušenství. Nutno podotknout, že vypadá daleké lépe, než by člověk podle prvních uniklých snímků očekával. 

Člověk si ale musí zvyknout na netypický výřez v horní části displeje, který jinak pokrývá v podstatě celé čelo telefonu. V něm se dočkáme upraveného status baru, který bude primárně zobrazovat informace o síle signálu a stavu baterie.

Díky lepšímu využití prostoru bude nový iPhone rozměrově menší než dosavadní iPhone 7 Plus a přitom nabídne větší obrazovku, což Brownlee ukazuje v hned několika srovnáních. Zaměřil se také na boky telefonu, které po vzoru Samsungu Galaxy S8 přecházejí plynule ze skla do kovu a zpět. Záda totiž budou skleněná, aby fungovala další novinka, kterou bude bezdrátové nabíjení.

Dalším výrazným prvkem je nově orientovaná dvojitá čočka hlavního fotoaparátu s bleskem uprostřed a taky výraznější boční tlačítko. V něm však nebude Touch ID neboli čtečka otisků prstů. Nenajdete ji ani na zádech a nebude pod displejem na čele. Nový iPhone totiž nabídne nový hlavní způsob odemčení – a to 3D scannerem tváře.

Apple telefon představí na začátku podzimu spolu s inovovanou řadou iPhone 7S a 7S Plus, která dostane silnější hardware a taky bezdrátové dobíjení.

Jak se vám líbí design nového iPhonu?

reklama

reklama