10 nejvíc sexy žen Prima COOL

Máme tu máj, lásky čas a všechno nám tak nějak kvete :) Květinky v rozpuku můžeme vídat ale nejen na lukách, ale i v telce.
Teorie velkého třesku - Penny
Teorie velkého třesku - Penny

 

 

Sestavili jsme pro vás žebříček těch nejvíc sexy bábovek, které na vás pravidelně vykukují z Prima COOL a dělají děj „svých“ seriálů hnedle zajímavější…

 

 

 

1. Penny
(Teorie velkého třesku)
Krásná blondýnka, která ráda nosí krátké sukně a hluboké výstřihy, což značně vyrušuje zejména Leonarda od vědeckého bádání. Chvíli spolu chodili, a to nám umožnilo vidět ji občas i v posteli. Bohužel pod peřinou. Chce být herečka, ale zatím se živí jako servírka. Taky vás vzrušuje ta její zástěra?

2. Leela
(Futurama)
Má jenom jedno oko, což jí ale na kráse v 31. století v žádném případě neubírá, spíš naopak. Myslela si, že je potomkem neznámé mimozemské rasy, ale nakonec se musí smířit s faktem, že je pouze mutantka. Vadí to snad někomu? Navíc je spolehlivá a často zachraňuje kamarádům zadek. Je to prostě sexy kapitánka!

 

Misfits: Zmetci - Alisha, Foto: 3. Alisha Bailey
(Misfits: Zmetci)
Krásná černoška Alisha má v seriálu Misfits superschopnost, díky níž dokáže muže, kteří se jí dotknou, přivést do stavu sexuálního šílenství. U spousty z nás by se jí to ale rozhodně povedlo i bez superschopnosti. Že jo, pánové?

 Scrubs: Doktůrci - Elliot, Foto: 4. Elliot Reid
(Scrubs: Doktůrci)
Krásná mladá doktorka, kterou hned v první sérii začne balit ten zmatkař JD (rozuměj hlavní postava seriálu – lékař John Dorian). Elliot je trochu neurotická a má nízké sebevědomí, takže není těžké být před ní „za kinga“. Ale bacha, je zatraceně chytrá, což je taky dost sexy. Někdy :-).

 5. Buffy Summers
(Buffy, přemožitelka upírů)
Buffy je Přemožitelka, další z řady dívek vyvolených osudem, aby bojovaly proti silám zla. Má extrémní sílu, výdrž, obratnost, intuici, uzdravovací schopnost a částečně také dar předpovídat budoucnost, kterou vídá ve snech. V hodně živých snech se ale určitě objevila i ona, není-liž pravda, kluci? :)6. Marge Simpson
(Simpsonovi)
Je už trochu starší, ale zase umí vařit a žehlit. Nejvíc rajcovní jsou její supervysoké vlasy, do nichž se dá leccos schovat. Už v nich našla kočku Sněhulku, Maggie, sklenici s penězi na vánoční nákupy nebo šekovou knížku. To, že je opravdu sexy, dokazuje i to, že se jako první kreslená postava ocitla na obálce časopisu Playboy.

7. Debra Morgan
(Dexter)
Nevlastní ségra Dextera pracuje jako detektivka na oddělení vražd. Ráda mluví sprostě, což by v ten pravý okamžik mohlo jednoho dost rozrajcovat :) Její představitelka Jennifer Carpener byla za Michaela C. Halla, který hraje Dextera, vdaná. Ale v roce 2011 se rozvedli, takže už je zase volná. Ale bacha, musíte být lepší, než Dexter ;)

Jmenuju se Earl - Joy Turnerová, Foto: 8. Joy Turner
(Jmenuju se Earl)
Blonďatá Joy je pěkné číslo. Je poněkud střelená a tak trochu do větru. Ale sluší jí to doost!

 

 

 

9. Dana Scully
(Akta X)
Je to silná a spravedlivá žena, jak se na agentku FBI sluší. Studovala medicínu, ale při vyšetřování paranormálních jevů si občas spíš zapitvá. Nejvíc sexy je ve svých slabých chvilkách, kdy to často vypadá, že mezi ní a agentem Mulderem konečně k něčemu dojde, ale vždycky bohužel následuje střih. :)

10. Xena
(Xena)
A nakonec něco pro drsňáky. Xena, princezna bojovnice, to skvěle umí se zbraněmi a na své středověké pouti likviduje jednoho služebníka zla za druhým. Pokud to ale se svou šavlí umíte, možná ji zkrotíte a odhalíte její křehkou duši, kterou tak umně skrývá :)

 


Souhlasíte s naším pořadím? Která je pro vás ta nejpřitažlivější? Hlasujte v naší anketě nebo nám vpalte svůj názor v diskusi pod tímhle článkem... ;-)

Anketa

Která žena z Prima COOL je nejvíc sexy?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama