Sedm nejlepších momentek nové řady TBBT

Chcete se navnadit na nové díly kultovního seroše? Pak klikejte dále!
Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu
Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu

reklama

Čtvrteční úvodní díl premiérové šesté řady Teorie velkého třesku sledovalo na COOLu 221 tisíc diváků, což je druhá nejvyšší sledovanost od října 2012, kdy jsem TBBT opět začali vysílat.

Rekord nejsledovanějšího dílu ostatně také padl tento týden – v úterý 21. 5. sledovalo předposlední díl páté řady Teorie velkého třesku 253 tisíc diváků starších patnácti let.

A to nás jen utvrzuje v tom, že tenhle seriál fakt žerete!

A abyste se na nové díly těšili ještě víc, přichystali jsme pro vás sedmero brilantních okamžiků.

Nutno upozornit, že náš výběr prozradí některá překvapení a dějové zákruty. Nechcete-li se o ně ochudit předčasně, opusťte tuto stránku dřív, než dojde k "nezvratným škodám!“

7) Šmoulí momentka

Šestý díl šesté řady nás počastuje dramatickou a srdceryvnou scénkou, v níž Bernadette ujistí Howarda, že si ho vzala ještě než se stal astronautem...
Nebyla by to však Teorie velkého třesku, kdyby se to celé neodehrávalo v bizarních kulisách – tedy toho času ve chvíli, kdy se oba připravují na Halloween a mají na sobě šmoulí kostýmy :-)Teorie velkého třesku VI - Šmoulí momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Šmoulí momentka

 

6) Sheldonova romantická momentka

Když Amy skolí chřipka, Sheldon překvapivě nezareaguje monologem o jejím slabém imunitním systému a evoluční nevhodnosti (nebo tak něčím), nýbrž se vžije do role pečlivého přítele a chvilka napětí stará se o ni!
Ale nemyslete si, celá situace má jedno překvapivé vyvrcholení...Teorie velkého třesku VI - Sheldonova romantická momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Sheldonova romantická momentka


 

5) Rasistická momentka

Dvacátý díl nám ukáže souboj mezi Sheldonem, Rajem, Leonardem a Barrym o pozici, která se uvolnila vlivem úmrtí profesora Tuppermana.
Každý zkusí (nebo vlivem různých důvodů nezkusí) o místo bojovat jinak. A jak se Sheldon rozhodne naklonit si členy výběrové komise? Například tím, že její afroamerickou členku obdaruje seriálem Kořeny. Au!Teorie velkého třesku VI - Rasistická momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Rasistická momentka

 

4) Pohlavní momentka

Ve 4. epizodě se obvyklý večer her a zábavy zvrhne do souboje pohlaví mezi klukama a holkama a sporu, kdo z nich je lepší…
Jak se dá očekávat, Sheldon nakonec vše zkomplikuje tak obskurně, že naši talentování geeci se... Ale moment, tohle už raději neprozradíme! Sledujte už tuhle středu ve 21.20!Teorie velkého třesku VI - Pohlavní momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Pohlavní momentka 

3) Rajova mizantropická momentka

Je těžké být opuštěn – kdo z nás to nezná. Raj si však celou depkoidní situaci, na niž dojde v průběhu 6. řady, vezme velmi osobně a slíbí si, že už nikdy neopustí vlastní byt.
To znamená hromadu krabic od pizzy, neoholenou tvář a životní styl, za který by se nestyděl ani Bernard Black!Teorie velkého třesku VI - Rajova mizantropická momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Rajova mizantropická momentka 

2) Startrekovská momentka

Patnáctý díl a nejsledovanější díl sezony jménem Bakersfieldská expedice nabídne další geekovskou situaci – zatímco čtveřice míří na sci-fi festival (pro poučené jde o con), je jim ukradeno auto a oni uvíznou přesně v té lokaci pouště, kde se natáčel Star Trek.

Nemají však na sobě jenom tak nějaké kostýmy – jak sami (u)vidíte, jsou oděni do autentických kostýmů ze Star Treku: Nová generace! Od kapitána Picarda po Howarda jako slizkého Borga přitom musejí zažívat své vlastní, přízemní patálie!Teorie velkého třesku VI - Star Trekovská momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Startrekovská momentka 

1) Dračákovská momentka

Když holkám nevyjde výlet do Las Vegas, jsou nuceny strávit večer s kluky – jenže ti si už rozplánovali sezení s deskovou hrou Dungeon & Dragons, jejíž českou kopii jistě mnozí znáte pod pojmem Dračí doupě!

Navzdory očekávání je však hra vezme intenzivněji, než by kdokoliv čekal. To celé v předposledním díle řady. A jak můžete hádat, i tentokrát bude finále šesté řady podobně srdceryvné a komické jako v řadě páté, jejíž díl Akcelerace startu se vám tolik líbil...Teorie velkého třesku VI - Dračákovská momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI – Dračákovská momentka

 

(lol)reklama

reklama