1. Tipsport COOL liga: Po druhém kole máme na čele tři neporažené týmy + ZÁZNAMY

První týden elitní soutěže 1. Tipsport COOL ligy je u konce. Oproti řadě jednostranných zápasů jsme si ve čtvrtečním hracím dnu užili opravdové nerváky až do posledního kola, i tentokrát ale svoji roli zvládli papírové favorité. Na čele soutěže tak nadále zůstávají tři neporažené celky.
Tipsport COOL liga
Tipsport COOL liga

reklama

Dark Tigers vs. Gunrunners.AOC

Na úvod druhého kola jsme poprvé viděli Inferno a hned jsme si ho užili opravdu dosyta. Hned první zápas dne totiž nabídl více kol, než jakýkoliv z toho úvodního. Začátek vyšel lépe Dark Tigers, ale Gunrunners.AOC posléze našli na soupeřovu obranu recept a výhrou šesti bodů v řadě šli do vedení, které už ve zbytku zápasu nepustili. Tygři ale přesto škrábali a sérií čtyř kol ještě závěr zdramatizovali. Vypjatou koncovku i přesto GRS zvládli a za druhou výhru do tabulky mohou děkovat především twistovi, který fenomenálním výkonem zastínil forsyyho.

Eclot Gaming vs. Universe

Druhý zápas dne měl jasného favorita, ale samotný průběh tomu příliš neodpovídal. Eclot Gaming potřebovali odčinit úvodní porážku a Universe byli ideálním cílem. Zejména zásluhou budwara se bránili, leč jim síly stačily, byl to ale K1-FiDa, který vše odstartoval úspěšným 1v2 clutchem a na mapě Vertigo byl on tím rozhodujícím faktorem vyrovnané bitvy. Hned v devátém kole se navíc vytasil i první acem sezóny, kdy navíc ECLOT ani neměli plný nákup. Také druhá strana se přelévala ze strany na stranu a žádný z týmů nezískal více než tři body v řadě. Nakonec to ale byl opravdu mírný favorit, který s odřenýma ušima zaznamenal důležitou první výhru.

CZC.eSuba vs. BloodyDevils

Bitva Davida s Goliášem, přesně k té by se dal přirovnat třetí duel čtvrtečního kola. BloodyDevils ale do zápasu nastoupili s plnou vervou. Pistolky jim vyšly hezky a druhé kolo zachránil 1v3 clutchem Kokaina. Bod však získali už jen jeden a následně se rozjela jízda CZC.eSuby, která za CT stranu byla na Mirage opravdu všude a BDS si kolo za kolem nevěděli rady. Zejména ruské duo ale kousalo a čas od času se nějaké to kolo ďáblové získali. Dominantnější tým byl ale zcela zřejmý a eSuba si vyrovnaným výkonem dokráčela pro druhou výhru v lize.

SINNERS vs. Team Gravity

První týden soutěže měl uzavřít jediný souboj dvou celků, které v úvodním kole zvítězily. Ačkoliv kurzy vypsali bookmakeři celkem vyrovnané, tak se postupně razantně snižovaly, k čemuž přispělo i to, že tento duel byl vůbec nejsázenějším zápasem dne celého Tipsportu. Tipéři se nakonec nemýlili, protože oproti předpokladům a alespoň mírným šancím, které Gravity dávali analytici, se zápas stal skutečnou popravou. KAPARZO a spol. nedostali jedinou příležitost se chytit a SINNERS i ve druhém vystoupení ukázali, proč jsou v lize za favority.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama