Uplynulé čtyři dny korunovaly hned tři mistry COOL lig

Už od minulého pátku až do pondělního podvečera jste mohli sledovat vrcholy našich třech COOL lig. Kdo si odnesl z nich odnesl titul?
Uplynulý víkend přinesl vyvrcholení tří COOL lig
Uplynulý víkend přinesl vyvrcholení tří COOL lig

reklama

FIFA 20

Vše odstartovaly zápasy ve FIFA 20, které nabídly zajímavou podívanou nejen pro fanoušky (virtuálního) fotbalu. Po celkem rychlých soubojích v úvodních fází play-off se do finále dostali dva mladí talenti MikiTheGoat a Seron, jejichž souboj příponal jízdu na horské dráze. Na úvod totiž vysoko vyhrál první jmenovaný, to samé se ale hned v další hře povedlo i Seronovi, a vše tak šlo až do posledního zápasu. Tam už opět zvládl uspět MikiTheGoat, a stal se tak historicky prvním vítězem naší TS COOL ligy.

Konečné pořadí

  • 1. místo: MikiTheGoat (50 000 Kč)
  • 2. místo: Seron (25 000 Kč)

COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

Tím hlavním z celého COOL ligového prodlouženého víkendu bylo samozřejmě CSko, jehož vyvrcholení se jako jediné rozneslo rovnou do dvou dnů. V sobotu se nejprve určovali postupující do finále, jemiž se po očekávané výhře nad ECLOT stali SINNERS a následně po souboji s Gunrunners i eSuba. Právě tyto dva celky pak měly v neděli sehrát hlavní roli v tom nejzásadnějším, tedy samotném grandfinále, ještě před ním byl ale na pořadu dne souboj o třetí místo.

V něm zvládli celkem bez problémů uspět hráči ECLOT, po jejichž vítězném tažení ještě následoval zajímavý showmatch, a šlo se jna to hlavní! Finále se jako jediné hrálo stylem BO5, na všech pět map ale nakonec bohužel nedošlo. SINNERS svoji dominanci potvrzovali od začátku, a i když jim eSuba jednu hru ukrást zvládla, po výhře 3:1 putoval titul právě k nim.

Konečné pořadí

  • 1. místo: SINNERS (75 000 Kč + 1000 MČR bodů)
  • 2. místo: CZC.eSuba (35 000 Kč + 700 MČR bodů)
  • 3. místo: ECLOT (15 000 Kč + 500 MČR bodů)
  • 4. místo: Gunrunners.AOC (10 000 Kč + 400 MČR bodů)

HEARTHSTONE

Vše pak uzavřelo play-off COOL ligy v Hearthstone. Ta nabídla souboje čtyřčlenných týmů, z nichž se ve vyřazovacích soubojích nejprve představili eEriness a Inside Games. Navzdory nemalému počtu chyb a vyrovnanosti celého utkání si z něj postup odnesli první jmenovaní, k nimž se později, po nejnapínavějším zápase celého podvečera, připojili Gifted Gaming. V grandfinále jsme opět byli svědky vyrovnaného souboje, GG ale na vítěze základní části nestačili, a po mirorru Highlander Mágů tak titul putoval do eEriness.

Rozdělení výher

  • 1. místo: eEriness MARVO (25 000 Kč)
  • 2. místo: Gifted Gaming (15 000 Kč
  • 3. a 4 místo: CZC.eSuba a Inside Games (5 000 Kč)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama