Co nového uvidíte v roce 2012?

Tento týden startují nové řady sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, animované Futuramy i slavného Top Gearu. Už příští pátek se v jeho druhém díle dočkáte oslavné reportáže o Škodě Yeti! A těšte se i na Star Trek: Enterprise.
Top Gear 2011 - Škoda Yeti
Top Gear 2011 - Škoda Yeti

reklama

S novým rokem přichází Prima COOL s bohatou nabídkou novinek. 

 

Od čtvrtka 12. 1. pokračuje siitcom Jak poznal vaši matku čerstvou šestou řadou. Bude se opět vysílat od pondělí do čtvrtka ve 21.45 hod a repríza druhý den v 15.50 v angličtině pod originálním názvem How I Met Your Mother.

 

I animovaná Futurama naváže 12. 1. na sedmou řadu novou osmou ve stejném čase 20.45 hod. Jako každý čtvrtek.

 

Nejvýraznější novinkou pro všechny milovníky zábavy s vůní benzinu a nafty bude tento týden premiérová šestnáctá řada motoristického magazínu TOP GEAR, která pod názvem Top Gear 2011 naváže na předchozí řadu v pátek 13. 1. od 20.15 hod.

V další, šesté řadě Jak jsem poznal vaši matku se už píše rok 2010. V milostném životě se sice Tedovi moc nedaří, zato profesně je na tom lépe. Barney mu nabídne, aby navrhl nové ústředí GNB. Na místě, kde má budova stát, se nachází z větší části ruina bývalého slavného hotelu Arcadian. Právě před ním se Ted setká s krásnou Zoey (Jennifer Morrison), aktivistkou protestující proti stržení architektonické památky. I se životy Tedových přátel si osud a scenáristé zajímavě pohrají.

V nejnovější sérii Futuramy se Bender bude muset kromě jiného zapojit do programu ochrany svědků a stane se duchem. Leelu v epizodě inspirované Moby Dickem přepadne strašlivá posedlost –bude chtít zabít čtyřdimenzionální vesmírnou velrybu. Fry zase bude mít plné zuby neperspektivní práce poslíčka, a dá se k policii. Ovšem ani další oblíbení hrdinové nebudou ušetřeni těžko představitelných problémů a jejich futuristických řešení.

TOP GEAR 2011 otevře tento týden svou další sérii speciálem ze Středního východu, v němž se Jeremy, Richard a James vydají ve stopách tří králů a jejich cesty po Středním východě až do Betléma. Nebude chybět ani pořádný závod po poválečném Iráku. Příští týden, 20. 1., pak na obdivovatele vozů značky Škoda čeká jedinečná reportáž, v níž automobil Škoda Yeti moderátoři prověří v nejneuvěřitelnějších testech, v nichž si české SUV vedlo víc než dobře.

 

A vrátí se i vaše oblíbená Teorie velkého třesku. Od úterý 17.1. vysíláme tento seriál opět od první série od pondělí do čtvrtka ve 21.15 s reprízou druhý den v 15.25 v angličtině s českými titulky.


Počátek roku 2012 na Prima COOL však nekončí nabídkou nových řad již známých titulů.

 

Už příští čtvrtek odstartuje slavný Star Trek: Enterprise. Těšte se na něj od pondělí do pátku v 17.10.

 

Další seriálové i filmové novinky budou následovat v dalších týdnech! Sledujte náš web a vše se včas dozvíte.

 

Který z pořadů máte nejraději a proč? Napište nám to do diskuse :)

reklama

reklama