Pozor, píchne to! V pátek večer na Prima COOL

Odkopejte se dvěma premiérovými díly Profesionála od režiséra Leona a Brutální Nikity a dokončete večer žihadlem jednoho příjemného béčka.
Pozor! Obří vosy útočí
Pozor! Obří vosy útočí
Prima COOL

reklama

V pátečním primetimu Prima COOL se můžete těšit na nové díly Profesionála a horor Obří vosy útočí.

Od 20.15 pokračuje příběh na smrt nemocného tajného agenta Vincenta Libératiho v akčním seriálu Profesionál z dílny režiséra Luca Bessona. Hned ve dvou dílech se podíváme na zoubek Vincově snaze zatnout tipec překupníkovi se zbraněmi...

Tím není nikdo jiný než starý francouzský herec Philippe Nahon, jehož mohou znát diváci z Bessonova staršího filmu Purpurové řeky. Jako překupník Victor Cerda dá Vincovi pořádně do těla...

Jelikož je Profesionál seriálem vyprávějícím zápletku ve dvou na sebe navazujících dílech, Vincátorův zápas s překupníkem nedojde vyřešení už v první, nýbrž až ve druhé epizodě. Ta začne od 21.30.

Krom pokračování odvážného plánu, jak zastavit Cerdu, se v druhém díle navíc naplno projeví i Vincovy neshody s jeho sestrou, šéfkou místní policie, které se boj dobrovolníků se zločinem líbí věru pramálo.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Profesionál - upoutávka 15s

Vincova premiérová story skončí kolem 22.35, hnedle na ni však můžete navázat naší páteční tradicí – promítáním třeskutě béčkového filmu, tentokrát nesoucího nepopisný název Obří vosy útočí!

Přeneste se do lítého boje Corina Nemce (Hvězdná brána) a dalších členů jeho party s lítými, bzučícími bestiemi. A nejde jenom o žihadla – vosy totiž plánují lidské oběti využít jako inkubátory pro své larvy!

Bonusem za sledování příběhu slaměného jako stoh sena však bude mimo jiné zjištění, k čemu všemu lze využít kokain!

Jedeme bomby s Prima COOL již od 20.15.

reklama

reklama