Sobotní adreanalinový koktejl: Kurýr 3

Svalnatý antihrdina Frank si ve Francii v klidu rybaří, než mu stěnu domu rozboří auto s umírajícím řidičem a spoře oblečenou zrzkou. Následně se probudí do zlého snu, v němž musí projet Evropu v autě, které může každou chvíli vybuchnout.
Jason Statham a Natalya Rudakova ve filmu Kurýr 3
Jason Statham a Natalya Rudakova ve filmu Kurýr 3
movieseer.com

reklama

Nejrychlejšího kurýra světa sledujte v sobotu 2. 11. od 20:00 na Prima COOL.

Bývalý voják a nyní řidič speciálních balíčků se od posledního dílu příliš nezměnil. Stále má neproniknutelný obličej, rád si sundává tričko, a i když sedí při řízení auta, neztloustl ani o kilo.

Nedobrovolně je hnán Evropou s tajemnou krásnou společnicí, která jím oběma prorokuje brzkou smrt, a tak si chce užívat, co se dá. Sice vypadá na osmnáct, ale je schopná vypít celou láhev vodky a ještě u toho tancovat.

Hlavní hrdinka, Natalya Rudakova, není překvapivě herečka. Původem je z Ruska, v New Yorku pracovala jako kadeřnice. Režisér Kurýra, Luc Besson, ji náhodou objevil, půl roku ji učil hrát, aby v roli ukrajinské unesené dívky obstála, a k překvapení všech se zjevila nová hvězdička.

Bez ukázky bojových umění by to nebyl Kurýr, a tak dá Frank (Jason Statham) opět nakládačku dvaceti zabijákům, a to pouze s pomocí své košile a pásku od kalhot, což je opravdový vizuální zážitek, především pro ženské oko.

Velké pozitivum filmu jsou záběry z Francie, Ruska či Oděsy na Ukrajině. Divák ale nemá příliš času kochat se krajinou, neboť jí Frank projíždí dvě stě kilometrovou rychlostí a se střílejícími zabijáky v patách.

Aby si na chvíli oddechl od řízení, vypůjčí si i kolo, a ačkoli je to neuvěřitelné, dostihne na něm auto. Také vyletí s autem na vlak, takže mu do ničení dopravních prostředků chybí jen letadlo.

Dívejte se na koktejl adrenalinu, lásky a rychlých aut v sobotu 2. 11. od 20:00 na Prima COOL.

Verča Loudová

Jason Statham a Sho Qi ve filmu Kurýr

Sobota: unikne Kurýr smečce mafiánů?

reklama

reklama