Štefan Seagal bude Muž s cejchem smrti

Průkopník akční pantomimy se představí v cooltovním movie startujícím ve 22.00.
Steven Segal v době své největší slávy
Steven Segal v době své největší slávy

reklama

Ještě než se Steven Seagal zbláznil a rozhodl se točit dokumentární seriály o tom, že i otylý funící důchodce může vlastnoručně zrasit gang kulomety ozbrojených mladistvých řezníků, platil za překvapivě prvotřídního akčního hrdinu.

V těchto starých časech jeho výraz věčně nasraného bojovníka se zácpou nevyvolával úsměv, ale naopak údiv! Indiánské kořeny nepůsobily lacině, nýbrž originálně! A nikoho tehdy ještě nenapadlo ho při rvačkách chytit za culík a skalpovat – ve srovnání s účesy hrdinů 80. let byl totiž Seagalův ponnytail výrazem mladistvého vzdoru!

Právě z těchto časů k nám míří čtvrteční cooltovní movie Muž s cejchem smrti, kterou si pusťte od 22.00 na COOLu. Ukrutně svěží Seagal v ní do latě postaví zlotřilé latinskoamerické drogové gangy!

Děj filmu začíná netradičně. Bývalý polda s ultradrsným jménem John Hatcher má už dost brutality, kterou musel dnes a denně sledovat ve své robotě. Ačkoliv ho na kolenou prosí šéf i kolegové, v ostrém kontrastu s tím, jak obvykle s drsnými detektivy zacházejí jejich policejní bossové, John stižený posttraumatickým stresovým syndromem věší odznak na hřebík...

To však neznamená, že se dočkáme 90 minut sledování Seagala, jak hraje šachy s důchodci na Floridě. Dlouhého klidu se totiž nedočká. Velmi brzy se totiž zaplete do potyčky mezi dvěma drogovými gangy. A status poldy ho, ani jeho blízké, už nezachrání.

Bude načase si to padouchy vyřídit ručně, stručně...

Steven Seagal je pro nás prostě Štefan :-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž s cejchem smrti - upoutávka

Jeden z prvních a nejlepších trháků Stevena Seagala přišel teprve dva díly po jeho drsném debutu Nico, a zároveň dva roky před jeho nejlepším Přepadením v Pacifiku.

Z dnešního pohledu je tento historický klenot stejně tak nekompromisní, jako pro svou zastaralost i úsměvný. Nic nepopíše líp "boj proti drogám", jako když míšenec bělocha s indiánem dá na budku zlým černochům z jamajského gangu

Muž s cejchem smrti zkrátka pobaví každého diváka COOLu, ať už touží po komedii, nebo po ultraseriózní akci!

Dopřejte si i vy vůni střelného prachu a potu smíseného s koženkou, to celé na Prima COOL ve čtvrtek večer od 22.00.

(lol)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!