Kde jste viděli herce z Útěku z vězení? Jeden z nich se objevil v Transformers!

Známé tváře bez mřížového orámování.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Útěk z vězení: Vzkříšení (8) - upoutávka

reklama

Další díl páté série Útěku z vězení: Vzkříšení nevrátí na obrazovky jenom staré známé postavy, ale i staré známé herce. Co představitelé T-Baga či Michaela dělali po závěru čtvrté série? Mrkli jsme, kde jinde jste je mohli vidět.

06) Robert Knepper aka T-Bag

Začneme od toho nejlepšího – T-Bag Roberta Kneppera má totiž relativně nejlépe rozjetou kariéru (s jednou výjimkou) ze všech. Není se čemu divit – záporáci táhnou. Knepper si střihl jak záporáka ve 3. řadě Hrdinů, tak se objevil i ve filmech jako Dobrou noc a hodně štěstí nebo třetím Kurýrovi. Dokonce si zreprízoval T-Baga i ve zcela jiném seriálu Breakout Kings. Před dvěma lety navíc získal roli v duchovního pokračování Veronicy Mars jménem iZombie, kde od letošního léta platí za stálici.

Breakout Kings
Autor: A&E Breakout Kings

05) Dominic Purcell aka Lincoln Burrows

Naopak Dominic Purcell alias Lincoln, kvůli němuž se celá story vlastně rozjela, má o něco méně zářivou kariéru. Lze vlastně bez přehánění říct, že byl Útěk z vězení jeho zdaleka nejúspěšnějším zářezem. Krom několika menších štěků se však v poslední době začal pravidelně objevovat v seriálech ze světa DC, představovaných Supergirl, Arrowem a Flashem. Jako záporák Heatwave se tak relativně často objevuje v prequelové sérii Legends of Tomorrow.

Legends of Tomorrow
Autor: The CW Legends of Tomorrow

04) Amaury Nolasco aka Fernando Sucre

Podobně ani Amaury, zejména v prvních řadách prominentní Útěkář z vězení, nemá zrovna zářivou dráhu. Nejvíce jste si jej mohli všimnout jako vojáka v prvním díle Transformers – to však bylo už před deseti lety. Krom toho se mihnul v Pohotovosti nebo v různých Kriminálkách a jeho poslední větší rolí byl později zrušený seriál o zoufalých pracantech, kteří se pro zisk práce převlékali za ženské.

Transformers
Autor: Paramount Pictures Transformers

03) Peter Stormare aka John Abruzzi

Peter Stormrare je oproti tomu samozřejmě veteránem filmového světa – pamatovat si jej můžete z původního Farga i jako šíleného ruského kosmonauta z Armageddonu. Stormrare stále získává významnější role, řekněme však, že jeho účast v Útěku z vězení byla v poslední dekádě stále zřejmě nejvýraznější…

Armageddon
Autor: Buena Vista Pictures Armageddon

02) Robin Tunney aka Veronica Donovan

Dost možná nejlepší dráhu však měla po svém konci v účinkování Robin Tunney alias Lincolnova právnička Veronica Donovan. I když se v Útěku z vězení neohřála tak, jako jiní, pár let po 1. řadě získala prominentní roli jako Tereza Lisbon v Mentalistovi, která z ní udělala jednu z nejslavnějších tváří dnešní televize.

Mentalista
Autor: CBS Mentalista

01) Wentworth Miller aka Michael Scofield

Náš starý dobrý Michael Scofield dodnes bojuje se slávou danou Útěkem z vězení – i kvůli tomu, že měl poté problém získat jinou výraznější roli. Zkusil si i napsat vlastní film, jímž byl v roce 2013 thriller jménem Stoker. Ne, ani my jsme jej neviděli. Nakonec i on našel spásu v DC seriálech, v nichž se (po boku Dominica Purcella!) už po tři roky vyskytuje jako další záporák Leonard Snart alias Captain Cold.

Legends of Tomorrow
Autor: The CW Legends of Tomorrow

Útěk z vězení: Vzkříšení pokračuje na Prima COOL v pondělí ve 20.15.

reklama

reklama