Vězni hororu vás vyděsí jako už dlouho nic! Unikátní reality show běží na COOLu od středy 25. října do úterý 31. října

Tři nejlepší kamarádi se ocitají za soumraku na strašidelném místě odříznutém od okolního světa. Stali se z nich Vězni hororu. Během následující noci musí plnit děsivé a hrůzné úkoly. Když se jim podaří odemknout truhlu s penězi, čeká je bezhlavý útěk před smečkou rozběsněných psů. Nikdo ze soutěžících unikátní hororové zábavní show Vězni hororu není tak nebojácný, jak si myslí. Tváří v tvář nejhrůzostrašnějším výzvám na televizní obrazovce se dřív nebo později každý rozklepe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vězni hororu (1)

reklama

Vězni hororu je unikátní hororová zábavná show, ze které se vám zježí vlasy na hlavě. Prožijte hrůzu a zděšení společně s trojicí odvážných soutěžících, kteří se dobrovolně nechají vystrašit až na hranice toho, co dokáže lidská mysl zvládnout. Tři nejlepší kamarádi se ocitají za soumraku kdesi na strašidelné usedlosti na anglickém venkově. Nebo v zapadlé části východní Evropy na místě odříznutém od okolního světa. Stali se z nich Vězni hororu a nedostanou se ze strašidelného lesa dřív, než padne noc. A možná, že ani potom ne! Musí splnit strašlivé úkoly, aby mohli odemknout truhlu plnou peněz a ukojit vlastní chamtivost. Jenže pak je ještě čeká bezhlavý úprk před smečkou rozběsněných psů. Kdo uteče, vyhraje. A kdo ne, přijde o těžce vysoutěžené peníze. Každý ze soutěžících touží zvítězit. Ale nikdo z nich není tak nebojácný, jak si myslí. A pokud chce vyhrát, musí splnit a přežít nejhororovější výzvy na televizní obrazovce.

Vězni hororu
Autor: ITV2 Vězni hororu

Zajímavosti:

  • Každá epizoda začíná sdělením: „Producenti děkují rodinám soutěžících. Žádný ze psů nepřišel během zdokumentování této události k újmě.“
  • Moderátorem pořadu je Reggie Yates. Populární britský herec se objevil v legendárním seriálu Vládce času. Je také známý jako moderátor zábavních televizních pořadů a vysílání rádia BBC 1.
  • Hororová show Vězni hororu se zrodila jako jednodílný halloweenský speciál. Díky velkému úspěchu se začala vysílat na pokračování. Dodnes vzniklo celkem 24 epizod a 5 speciálních dílů.
  • Prvních sedm epizod se odehrává na strašidelné usedlosti na anglickém venkově. Ale ve skutečnosti se natáčelo ve výcvikovém táboře britské armády v Bramley.
  • Později se natáčení přesunulo do východní Evropy. Nová lokace se nachází v Litvě a zabírá zalesněnou oblast o rozloze asi 2,5 kilometrů čtverečních. 
  • Na litevské lokaci se natáčejí také podobné zábavně hororové pořady, které se vysílají ve Švédsku, v Dánsku, Nizozemí, Litvě a Rusku.
  • Podobná lokace se plánuje také v tropickém pralese v Jižní Americe, kde má vznikat verze určená pro Spojené státy a Peru.
  • Německá verze pořadu se natáčela poblíž Londýna.

Vězni hororu na Prima COOL začínají ve středu 25. října ve 22.20 a poběží (takřka) ve stejném čase každý další den až do úterý 31. října.

reklama

reklama