Prohlédněte si 10 nových škodovek. Takhle vypadají ve skutečnosti

Nejmladší modelovou řadu ve své historii představila Škoda na ženevském autosalonu. Namísto jednoho zajímavého konceptu tak byl vlastně celý stánek nabitý novinkami.
Premiéra Octavie RS245 se odehrála v Ženevě.
Premiéra Octavie RS245 se odehrála v Ženevě.
Škoda Auto

reklama

Prakticky všechny modely české značky prošly, právě procházejí nebo brzy projdou modernizací. Ta se přitom týká nejen vzhledu, ale také interiérů a výbavy – velmi působivý je například nový infotainment v Superbu nebo Octavii, Rapid zase nabízí pasažérům luxusní výbavu jako WiFi hotspot. Na stánku Škody v Ženevě se tak postupně vystřídala téměř dvacítka zajímavých aut v nejrůznějších specifikacích, které jsme dosud znali téměř výhradně z fotografií.

Podívejte se i vy, jak nový design škodovkám sluší ve skutečném světě. Světovou premiéru oslavily modely Octavia RS245 a Octavia Scout, kromě nich se však představila i Octavia RS Combi, Kodiaq v provedení Scout, SportLine a Style, přepracované Citigo ve sportovní verzi Monte Carlo, elegantní nový Rapid v provedení Style a Spaceback Monte Carlo, sportovně laděný Yeti Monte Carlo nebo modely Fabia a Octavia v exkluzivní edici Swiss Line.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama