Jak skončili herci ze seriálu Ztraceni?

Jack, Kate i Hurley – kdo všechno díky Ztraceným prorazil do Hollywoodu?
Ztraceni
Ztraceni

reklama

Jak sami asi víte (a pokud ne, tady to zjistíte), Ztraceni byli v letech 2004 a 2005 naprostou hitovkou a bez pochyb platí za nejvýznamnější seriál od počátku tisíciletí (ať už si o konci myslí kdo chce, co chce).

Seriál Ztraceni vysíláme na Prima COOL od pondělí do pátku v 17.40

ZTRACENÝ KVÍZ: Otestujte své znalosti seriálu!

 

I z těchto důvodů se o jeho vynikajícím obsazení mluvilo jako o budoucích hollywoodských hvězdách.

Není se co divit – Matthew Fox, Evangeline Lilly i Josh Holloway na obrazovce předvedli bezchybné výkony i nemalou dávku charismatu.

Jenže člověk míní, a čas mění. Jak tedy nakonec jejich kariéry skutečně dopadly? Zjistěte to v našem fotočlánku!

Matthew FoxMatthew Fox

Vůdce přeživších a heroický doktor Jack si po Ztracených zahrál v akčních filmech Sejmi eso, Úhel pohledu a Speed Racer – ani jeden z nich však nakonec v očích producentů nebyl ničím výjimečným. Loni se leccos čekalo od snímku Vražedná hra, ten však patřil spíše mezi nechtěné komedie. Matthew Fox a jeho mužná čelist tak stále čekají na svůj skutečný průlom.Evangeline Lilly

Evangeline Lilly

Výrazně lépe se vede rozkošné Evangeline Lilly, možná i proto, že nebere role úplně ve všem a strašila i tím, že s herectvím úplně sekne. To by se však nedočkala výskytu v oscarovém válečnému dramatu Smrt čeká všude nebo svérázném mixu Iron Mana a Rockyho jménem Ocelová pěst. Nyní si navíc dá roli, pro kterou je se svým obličejem jako zrozená, totiž elfku v dalších dvou dílech Hobita.

Terry O'QuinnTerry O'Quinn

Enigmatický výraz Terryho O'Quinna alias Locka můžete znát i ze seriálu Milénium nebo Akta X – a  podobně nevelké role bere Terry i po svém výskytu ve Ztracených. Mihl se tak v seriálu Havaj 5-0, zahrál si Satana v béčkovém díle 666 Park Avenue, vidět jste ho nedávno mohli i v televizním filmu Ohnivý armadegon. Celkově vzato se Terry zřejmě své slávě ze Ztracených asi už nepřiblíží...

Josh HollowayJosh Holloway

Podobně do kopru směřovala i kariéra charismatického podfukáře Sawyera. Objevil se tak především v kultovním seriálu Zpátky do školy nebo ve filmečcích videohry Command & Conquer: Tiberium Wars. Taktéž ve čtvrtém díle Mission Impossible se proběhl v pražských lokacích, než ho asi po dvou minutách stopáže zavraždili záporáci. Obecně nám doposud nedal nic příliš zapamatovatelného.


Naveen AndrewsNaveen Andrews
S Naveenem je to podobné jako s Evangeline – role mu padají do klína, aniž by se přespříliš snažil. Vidět jsme ho mohli v dramatu Mé druhé já i v ujeté akční poctě Grindhouse: Planeta Teror. Loni zazářil v historickém seriálu Sindibád, nyní se vyskytne i v životopisném dramatu Diana o princezně Dianě.

 


Dominic MonaghanDominic Monaghan

Už před Ztracenými znal Dominika každý člověk na planetě pro jeho hobití roli v Pánu prstenů. Seriál pak jeho fazonu dále proslavil, a Dominic si tak mohl zahrát v kvalitní televizní produkci jako skoro-záporák v Záblesku budoucnosti! Následující role však nepůsobí nijak zázračným dojmem, nezdá se však, že by to Dominikovi příliš vadilo.

 

Jorge GarciaJorge Garcia

Nechceme být zlí, ale při poněkud svérázné tělesné konstituci Jorge Garcii je vlastně překvapivé, jak moc rolí dostává. Uchytil se především v dalších seriálech, které souvisejí se jménem J. J. Abramse – mluvíme o Hranici nemožného nebo podobně mysteriózním Alcatrazu.

Emilie de RavinEmilie de Ravin

Blížíme se finiši a čekají nás tak dvě velké kočky Ztracených. Emilie de Ravin ztělesnila těhulku Claire a se svým perfektním obličejem se pak protlačila do oceňovaných filmů jako Veřejní nepřátelé, Perfect Game nebo Nezapomeň na mě. Vyskytla se i v seriálu Once Upon a Time, který popisuje, jak by to vypadalo, kdyby se pohádkové postavy přestěhovaly do naší reality.
 

Maggie GraceMaggie Grace

Posledním velkým jménem byla Maggie Grace, která všechny diváky Ztracených iritovala svou rolí ufňukané a rozmazlené Shannon. Maggie však nejde pro ránu daleko – po Ztracených perlila v sexu plném seriálu Californication, zahrála si v obou dílech 96 hodin (Taken), akční béčkovině Utěk z MS-1 i posledním díle Stmívání. Dá se očekávat, že kariéra pro ni jen tak neskončí!

 

(lol)

Ztraceni

Ztraceni: Proč jsou tak kultovní?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama