ZTRACENI: Čtyři nejlepší díly v prosinci!

Máte nabitý program? S námi můžete zjistit, které díly Ztracených nesmíte minout! Dáváme každý všední den v 17:20 na Prima COOL!
Ztraceni
Ztraceni

reklama

Seriál Ztraceni na COOLu nakročil do třetí řady. V té se seriál tak trochu láme z naťukávacích prvních dvou řad do čehosi komplexnějšího.

Vypíchli jsme proto čtveřici epizod, které byste si neměli nechat uniknout...

Sledujte každý všední den v 17:20 nebo v repríze následující den v osm ráno.

1) Záblesky před očima

V úterý 3. prosince dorazí díl Záblesky před očima. Ten patří mezi klíčové epizody z pohledu postupného odhalování zápletky seriálu.

Prim tu hraje Desmond, kterého Charlie a Hurley opíjejí, aby z něho dostali jeho "trik" ve sledování budoucnosti. A tak se nám odhalí jak to, co se dělo před implozí v poklopu, tak i vysvětlovačka jeho předešlého života. Desmond totiž v cestování čase žije prakticky pořád.

2) Hlava 22

V pondělí 16. prosince tu máme Desmondovu snahu zachránit život Charliemu. Ten má totiž dle Desmondových vizí zemřít a díl je tak skoro až detektivní skládačkou toho, jak se tomu v kauzalitě vyhnout...
Ve flashbacích se pak odhalí část z Demondovy minulosti, včetně setkání s jeho vyvolenou Penny (ne s touhle Penny :)).

Strašidelný ostrov Poveglia

Tři ostrovy, které by Ztraceným daly na frak

3) Muž za oponou

Čtvrtek 19. prosince přinese jeden z posledních dílů řady plný odpovídání otázek i dalšího čarování mystérií!
Ben v něm vezme Locka ze vůdcem Druhých, z jeho vzezření by však jeden sáhl po psychofarmakách. Díl se ovšem primárně porochní ve flashbacku Bena Linuse, skorovůdce Druhých a tajemného zajatce Jacka s Lockem po dobu 2. řady. A ukáže tak solidní porci mytologie seriálu!

Ztraceni

Jak skončili herci ze seriálu Ztraceni?

4) Za zrcadlem

Poslední prosincový týden pak otáčky Ztracených plně roztočí do spirály akce a mystéria! Závěrečná dvojepizoda 3. řady plně zvrátí dosavadní zvraty!

Schyluje se k obrovské bitvě mezi přeživšími a druhými, která přeorá dosavadní seznam hlavních a vedlejších postav! A to není vše. Krom masakrů se činí i druhá zápletka zasazená ve flashbacku... A nebo že by vlastně vůbec nešlo o flashback?

Sledujte sami v posledních prosincových dnech! Za zrcadlem je zhusta zmiňován jako jeden z nejlepších dílů seriálu, a to po právu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ztraceni - upoutávka 30s

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama