Známe vítězku COOL Wave! Odjíždí do Austrálie a možná si splní svůj sen

Osmý díl COOL Wave má svého vítěze! Betty pochopila surfování, říká koučka Tereza Olivová. O jejím vítězství rozhodl nestranný porotce a surfař Alex Zirke. Ten patří mezi surfaře, kteří se zaměřují na vlny vyšší než šest metrů.
Vítězka surfařské reality show COOL Wave
Vítězka surfařské reality show COOL Wave

reklama

Poté, co Alex Zirke vyhlásil nejlepší tým (vyhrál červený), se z červeného týmu vybíral i absolutní vítěz během nového závodu. Jasnou volbou byla Betty, která je perfekcionistka a dokázala z tréninků během čtrnácti dní v rámci COOL Wave na ostrově Fuerteventura vytěžit maximum.

ROZHOVOR S ALEXEM ZIRKE NAJDETE TADY

Červený tým vyhrál surfařský zájezd na Maledivy a Betty vyhrála několik dalších skvělých cen. Roční využívání červeného krasavce, který vozil červený tým po celém ostrově si ale příliš neužije, jelikož po natáčení odjela s přítelem do Austrálie. My věříme, že tam se její surfování zase posune o něco dál a krásná Betty si splní sen.

Podívejte se na rozhovor:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cool Wave (8): BETTY

reklama

reklama