První záběry z Eternals: Svět Avengers vítá hvězdy Hry o trůny a Angelinu Jolie

Filmové studio Marvel ukázalo, co všechno nás čeká po Avengers: Endgame.
V nové marvelovce Eternals bude hned několik herců ze Hry o trůny
V nové marvelovce Eternals bude hned několik herců ze Hry o trůny
Marvel Studios / HBO

reklama

Třetí fáze marveláckého filmového vesmíru skončila v roce 2019 čtyřkou Avengers (respektive tedy druhým Spider-Manem, ten však technicky patří studiu Sony). Od té doby se vytrvale čeká na další filmy, jež se musely neustále odsouvat, komiksové sucho teď ale oficiálně končí. Studio Marvel totiž zveřejnilo velkou upoutávku na své novinky, mezi nimiž vynikají hlavně Eternals.

V epické fantasy s hrdiny, kteří Zemi potají chrání už tisíce let, se do světa Avengers podívají Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden (Robb Stark ze Hry o trůny) nebo Kit Harrington (Jon Snow ze Hry o trůny). Prvních záběrů není mnoho, nechybí však týmový nástup nebo Angelina s mečem, takže by leckdo mohl být spokojen. Minimálně tedy do pořádného traileru...

Jak nová upoutávka dále potvrzuje, Eternals půjdou do kin 4. listopadu 2021. Ještě před nimi dostaneme Black Widow (8. července 2021) a Shang-Chiho (2. září 2021), po nich pak třetího Spider-Mana (16. prosince 2021), druhého Doctora Strange (24. března 2022), čtvrtého Thora (5. května 2022), druhého Black Panthera (7. července 2022), druhou Captain Marvel (10. listopadu 2022), třetího Ant-Mana (16. února 2023), třetí Strážce Galaxie (4. května 2023) a Fantastickou čtyřku (ta datum premiéry zatím nemá). V příštích letech tak o velké komiksové radosti opravdu nebude nouze!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama