Nástupce Thanose je tady. Marvel konečně ukázal největší hrozbu pro Avengers v akci

Marvelácká fáze 5 začíná. A v jejím středobodu bude stát padouch, který má zastínit i samotného Thanose.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ant-Man a Wasp: Quantumania
Marvel Studios

reklama

Pokud jste dosud pochybovali, jak bude na velkém plátně fungovat nový marvelovský superpadouch Kang Dobyvatel v podání Jonathana Majorse (Lovecraftova země, Creed III), pak čerstvý trailer chystané marvelovky Ant-Man a Wasp: Quantumania pochyby s jistotou rozptýlí, protože stojí právě na jeho konfliktu s hlavním hrdinou.

„Máš dceru a ztratil jsi dost času, jako já. Ale můžeme si vypomoct. Jsem ten, kdo ti může dát to, po čem toužíš nejvíc... čas,“ láká Kang váhavého Ant-Mana do své pasti a divák moc dobře ví, že člen týmu Avengers nakonec podlehne. A právě tím se odstartuje ničivý řetězec událostí, který bude podstatou celé 5. fáze MCU, v níž se budou muset znovu dát dohromady zmínění Avengers. Ti se pak s Kangem střetnou ve filmech Avengers: Kang Dynasty (2025) a Avengers: Secret Wars (2026).

Ant-Man a Wasp: Quantumania
Autor: Marvel Studios Ant-Man a Wasp: Quantumania

Třetí Ant-Man vstoupí do českých kin už 16. února 2023 a stejně jako oba předchozí filmy s tímto superhrdinou ho natočil Peyton Reed (Yes Man). Vrátí se samozřejmě všechny ústřední herecké hvězdy jako Paul Rudd (Ant-Man), Evangeline Lilly (Wasp), Michael Douglas (Hank Pym) nebo Michelle Pfeiffer (Janet van Dyne). Nováčky budou Kathryn Newton v roli Ant-Manovy dcery Cassie nebo Bill Murray jako záporák Krylar.

Zdroj: The Verge

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!