Herci z Pána prstenů znovu pohromadě: Celé společenstvo vzpomínalo na natáčení slavné trilogie

Společenstvo prstenu se sešlo přes videohovor. Dorazil i Peter Jackson, režisér Pána prstenů, ani tím ale překvapení nekončí...
Pán prstenů
Pán prstenů
Warner Bros.

reklama

Globální pandemie nám vzala spoustu věcí, na druhé straně nám ale nadělila i hrstku pozitiv. O čem je řeč? Třeba o hereckých sešlostech od Joshe Gada (dabér Olafa z Ledového království), jemuž se povedlo zorganizovat videohovory obsazení Rošťáků, Návratu do budoucnosti a Žbluňk.

ŽEBŘÍČEK: 50 NEJLEPŠÍCH FANTASY FILMŮ VŠECH DOB

Všechna tři videa pochopitelně slavila velký úspěch. Šanci na nefalšované dobytí internetu ale má až to čtvrté, v němž si zavolalo obsazení Pána prstenů. Kdo všechno Gadovi dělal společnost? Na jedné obrazovce se sešli Elijah Wood (Frodo), Sean Astin (Sam), Dominic Monaghan (Smíšek), Billy Boyd (Pipin), Ian McKellen (Gandalf), Viggo Mortensen (Aragorn), Orlando Bloom (Legolas), John Rhys-Davies (Gimli) a Sean Bean (Boromir). Ikonickému Společenstvu prstenu pak dělali společnost ještě Andy Serkis (Glum), Liv Tyler (Arwen), Karl Urban (Éomer), Miranda Otto (Éowyn) a režisér Peter Jackson se scenáristkou Phillipou Boyens a hudebním skladatelem Howardem Shorem, takže... na co ještě čekáte, jděte si těch 50 minut okamžitě pustit!

ŽEBŘÍČEK: 50 NEJLEPŠÍCH FANTASY FILMŮ VŠECH DOB

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!