Rychle a zběsile 9: Vin Diesel nahradil Rocka wrestlingovou hvězdou z Transformers

V pokračování Rychle a zběsile bude nový svalnatý hrdina.
Rychle a zběsile
Rychle a zběsile
Universal pictures

reklama

O devátém díle Rychle a zběsile toho zatím moc nevíme. Za kameru se určitě vrátí Justin Lin, jenž si po režírování třetího až šestého dílu odskočil ke Star Treku, a potvrzená je také účast Jordany Brewster, která si znovu zahraje Miu Torreto (nebo spíš Miu O'Conner?). Chybět naopak budou The Rock a Jason Statham, kteří letos mají vlastní spin-off Hobbs a Shaw, a tak musel Vin Diesel sehnat novou krev.

Kdopak se stane další horou svalů, která se skloní jedině před Torretem? V Dieselově novém videu mává divákům wrestlingová superhvězda (a tudíž Rockův kolega) John Cena, jehož jste mohli vidět v loňském transformeřím prequelu Bumblebee. Cena se snaží přeběhnout k herectví už třináct let a zatím se mu dařilo hlavně v komediích (Vykolejená, Sestry, Kazišuci). Momentálně se ale spekuluje o tom, že bude v novém Sebevražedném oddílu, a teď svůj útok na Hollywood završil s Rychle a zběsile.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you Pablo.

Příspěvek sdílený Vin Diesel (@vindiesel),

Koho si Cena zahraje? To ještě nevíme. Natáčení V Rychle a zběsile 9 ale začíná letos v červnu a premiéra nás čeká 21. května 2020, takže se to určitě dozvíme v nejbližších měsících!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!