První fotky z Terminátora 6: Arnie a Linda Hamilton jsou zpátky!

Legendární Sarah Connor se vrací do akce.
Terminátor: Temný osud
Terminátor: Temný osud
Paramount Pictures

reklama

Letošní šestka Terminátora nám zatím nabídla jen podivnou promo fotku a video z placu. Film s podtitulem Temný osud bude ignorovat trojku, čtyřku i pětku a pokusí se navázat přímo na dvojku, v níž jsme naposledy viděli původní Sarah Connor. Asi vás tedy nepřekvapí, že je hlavním tahákem šestky právě návrat Lindy Hamilton, která se ujme brokovnice v úctyhodných dvaašedesáti letech.

Zbytek obsazení (jež si můžete prohlédnout dole v galerii!) tvoří Mackenzie Davis jako žoldačka Grace, Gabriel Luna jako nový terminátoří padouch a Natalia Reyes a Diego Boneta jako sourozenci Reyesovi, kteří se v Novém Mexiku zapletou do boje o budoucnost lidstva. Třešničkou na dortu je pak samozřejmě Arnold, jenž se vrací jako ikonický plecháč T-800 a zřejmě bude mít i nějakou lidskou roli.

Temný osud režíruje Tim Miller (Deadpool), jemuž produkčně kryje záda samotný James Cameron. Terminátoří návrat ke kořenům tak bude téměř absolutní a musíme doufat, že nás 31. října čeká nekompromisní sci-fi pecka, která jedničce a dvojce neudělá ostudu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!