Tom Cruise už má plány na další tři filmy. Je mezi nimi i návrat kultovní postavy

Hollywoodská hvězda má plány na mnoho let dopředu. Spojí je se svým oblíbeným parťákem.
Tom Cruise prozradil své další filmové plány
Tom Cruise prozradil své další filmové plány
Paramount Pictures / DreamWorks

reklama

Tom Cruise je momentálně naplno pohlcen natáčením druhé části filmu Mission: Impossible Odplata, jehož už dotočená první část dorazí do kin v červenci roku 2023. Spolu s režisérem filmu a svým dlouholetým spolupracovníkem Christopherem McQuarriem však už chystají další tři projekty, jak zjistil prestižní magazín Deadline.

Prvním z nich by měl být původní akční film s hororovými prvky, který má mít potenciál budoucí franšízy. Ještě zajímavější je pak plán na původní muzikál s velkými tanečními čísly.

Největším překvapením je každopádně chystaný návrat Lese Grossmana. Tuto postavu horkokrevného manažera ztvárnil Cruise v parodickém akčňáku Tropická bouře. Není zatím zřejmé, zda by šlo o samostaný spin-off věnovaný vyloženě Grossmanovi nebo zda by se jednalo třeba o nějakou formu pokračování původního snímku z roku 2008.

Cruise by měl mít hlavní roli ve všech třech filmech, které by také produkoval. McQuarrie napíše scénáře, ale ještě není jasné, zda by i režíroval. Do projektů by se ale určitě zapojil alespoň jako spoluproducent, jako to bylo v případě aktuálního Cruiseova megahitu Top Gun: Maverick.

Žádný ze zástupců zmíněné trojice se neukáže v kinech v následujících letech. Až do roku 2024 totiž bude Cruise řádit v Mission: Impossible a pak má v plánu ještě tajemstvím zahalený film ve spolupráci s NASA a SpaceX, který se má částečně natáčet přímo na oběžné dráze. Režie se ujme Doug Liman (Na hraně zítřka, Barry Seal), přičemž McQuarrie bude produkovat.

Který z nových projektů Toma Cruise vás zaujal nejvíc?

Zdroj: Deadline

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!