Fornite představil zcela nový párty mód, ve kterém se nebojuje

Nová mapa nabídne svěží a vyklidněný styl zábavy.
Párty mód ve Fornite
Párty mód ve Fornite
Epic Games / koláž

reklama

Fornite se hodí do pohody – do párty pohody! Svůj nový mód pojmenoval party royale a odstranil z něho zbraně i stavění. Novou speciální mini mapu popsal jako „experimentální a stále se vyvíjející prostor“. Mód už by měl být postupně k dispozici hráčům po celém světě.

Párty ostrov od počátku nabízí spoustu virtuálních aktivit. V jeho centru je malé městečko s možností pořizovat vybavení nebo si v telefonních budkách měnit vzhled. Ta pravá zábava se však odehrává okolo. K dispozici je mnoho soutěží a výzev ve vzduchu, na souši i na moři – mezi nimi třeba závody čtyřkolek v náročném terénu nebo fotbalové hřiště. Nechybí ani přestřelky, ale jen s neškodnými párty bambitkami.

Nová párty mapa ve Fornite
Autor: Epic Games Nová párty mapa ve Fornite

Mapa ukrývá i ujeté taneční plážové kluby s možností skákat k oblakům za doprovodu všelijakých efektů či zkoušet speciální pohyby. Vše je připraveno taky na jednorázové multimediální akce, které se zřejmě ve Fornite stanou pravidelnou záležitostí.

Párty mód ve Fornite
Autor: Epic Games Párty mód ve Fornite

Velkou inspirací je bezpochyby nedávná série virtuálních koncertů rappera Travise Scotta s názvem Astronomical, která do Fornite přílákala rekordní počet celkem 27,7 milionů unikátních hráčů. 

Heslem nového módu je „All chill, no sweat“ neboli „Samá pohoda, žádnej pot“.

Co říkáte na nový mód ve Fortnite?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!