Unikly nové nečekané informace, které by měl znát každý fanda série Resident Evil

Mutující virus zaútočí na mnoha frontách!
Resident Evil
Resident Evil
Capcom / koláž

reklama

Máme tady velmi zajímavý únik týkající se videoherní série Resident Evil. Pochází totiž od sociálního účtu Aestetic Gamer, který evidentně vidí dovnitř Capcomu, protože nedávno přesně předpověděl Monster Hunter: Rise pro Nintendo Switch nebo před vypuštěním přesně popsal trailer na Resident Evil 8: Village.

Nejprve si pojďme shrnout, co prozradil o napjatě očekávaném RE 8: Village. Hra podle něho nedávno dosáhla stavu gold, je tedy fakticky hotová a je ve fázi dolaďování a vychytávání much. Vývojáři jsou prý s výsledkem náramně spokojení, protože je rozsáhlejší a propracovanější než její předchůdce RE 7: Biohazard. Očekávají skvělé recenze i prodeje – výhledově 11 milionů kopií. Datum vydání je plánováno na březen 2021.

Zároveň však zchladil všechny, kdo se těší na pokračování remasterů starších dílů, které by mělo pokračovat fanoušky milovaným čtvrtým dílem. Ten je prý totiž stále v ranné fázi vývoje a nedávno uniklá VR verze je samostatným projektem.

Bohužel se nechystá RE: Outbreak 3 ani modernizovaná verze RE: Code Veronica. Potvrdil taky, že Resident Evil Revelations 3 je sice designováno primárně pro Nintendo Switch, ale nebude na něm exkluzivní. Dočkají se tak i jiné platformy, ale hra technicky nevyužije jejich plného potenciálu. Dodejme, že se blíží nová seriálová i filmová verze, která už prozradila i obsazení hlavních rolí.

Na který chystaný Resident Evil se těšíte nejvíc?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!