10 nejlepších reklam z letošního Super Bowlu

Velké finále každoročně přináší taky ty největší reklamní spoty. Vybrali jsme z nich ty nejzajímavější.
Super Bowl 2020 - nejlepší reklamy
Super Bowl 2020 - nejlepší reklamy
Hyundai / koláž

reklama

Vyvrcholení sezóny nejvyšší soutěže amerického fotbalu NFL letos patřilo týmům Kansas City Chiefs a San Franscisco 49er. Nakonec skončilo v poměru 31:20, takže se radují hráči z Kansas City, města fontán. 

Jelikož většina Američanů sedí přikovaná k obrazovkám, jedná se o jednu z mediálních událostí roku, což se bezpochyby týká taky reklamních bloků, kde spolu bojují ty nejtěžší váhy. Vybrali jsme deset letošních pecek.

Amazon - Co lidi dělali před příchodem Alexy?

Ellen DeGeneres řeší, co asi dělali lidé před nástupem chytré asistentky Alexa. Blesková výprava do minulosti nabízí úsměvné odpovědi...

Audi - Let It Go

Arya Stark zpívá v muzikálovém čísle hitovku z Ledového království, aby zachránila planetu před apokalyptickým oteplováním. Už z popisky se dá odhadnout, že jde o reklamu na elektrickou řadu vozů Audi. 

Pringles - Rick & Morty

Křupavé sousto pro fanoušky ujetého sci-fi animáku, které ukazuje, kam až může zajít product placement...

Hyundai - Smaht Pahk

Když potřebuješ prodat chytrý parkovací systém, můžeš si najmout charismatickou trojici slavných herců a dát jim bostonský přízvuk. V hlavních rolích Chris Evans, John Krasinski a Rachel Dratch.

Bud Light - v hlavě Posta Maloneho

Post Malone zkouší nový mangový Bud Light - a jeho hlava řídí celou ochutnávkovou akci. Pokud vás baví koukat lidem do hlavy, prubněte taky COOL seriálovou novinku Po hlavě.

Squarespace - Winona ve Winoně

Winona Ryder se vrátila ve velkém coby máma v seriálu Stranger Things, ale tahle reklama ze všeho nejvíc pracuje se zimní hřejivou poetikou indie klasiky Fargo.

Doritos - The Cool Rang feat. Lil Nas vs Sam Elliott

Vítěz bere Doritos. Westernový souboj mezi hvězdou hitovky Old Town Road a hereckým matadorem z filmů jako Big Lebowski nebo Butch Cassidy a Sundance Kid nakonec rozhodnou koně...

SodaStream - voda na Marsu!

Na rudé planetě konečně nalezena voda. Asi tušíte, jak tenhle vzácný nález nakonec skončí.

Avocados From Mexico - Vše pro vaše avokádo

Hrudní nosič na avokádo, aby bylo stále blízké vašemu srdci; avokádí lehátko, aby se mohlo s vámi slunit a zrát; a co takhle helma, aby se nerozmačkalo?

Wallmart - Známí návštěvníci

Pokud vám přišli Avengers: Endgame jako největší týmový cross-over všech dob, pak jste neviděli megalomanský sci-fi mashup slavného nákupního řetězce. Star Trek, Flash Gordon, Star Wars, LEGO, Bill & Ted, Muži v černém, Příchozí, Blade Runner, Groot... ti všichni se stavili pro nákup.

Bonus: Jeep - Na Hromnice o den více

A jako sladká tečka Bill Murray a jeho variace na kultovní romantickou komedii uprostřed časové smyčky.

Co říkáte na letošní menu?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!