Vrátí se Daenerys v pokračování Hry o trůny? Odpověď slavné herečky dává nečekanou naději

Představitelka Daenerys Targaryen vysvětlila, proč by se slavná hrdinka mohla vrátit do Západozemí.
Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen v seriálu Hra o trůny
Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen v seriálu Hra o trůny
HBO

reklama

Nic nebrání tomu, any se Daenerys vrátila v pokračováních Hry o trůny. Tak by se dala interpretovat slova vyřčená její představitelkou Emilií Clarke během aktuálního rozhovoru s fanoušky v Londýně. Jak je to možné, když na konci osmé série zemřela v náručí Jona Snowa, který ji probodl přímo u Železného trůnu?

„Nevíme, kde je její tělo,“ naznačila Clarke. Narážela tím na skutečnost, že tělo Daenerys po smrti odnesl její drak Drogon. Samwell Tarly (John Bradley-West) později potvrdil, že s ní odletěl na východ směrem k městu Volantis. Fanoušci seriálu jistě vědí, že v něm sídlí Rudé kněžky, které umí mrtvým vrátit život.

„Pořád si myslím, že Daenerys neudělala nic tak hrozného. Není fér, že to byl Jon, kdo nakonec přežil... Chtěla bych, aby s ním Daenerys zůstala. Mohli by si projít nějakou rodinnou terapií a napravit své problémy. Daenerys byla vždy plná naděje a přála bych si, aby se jí podařilo uspět,“ vysvětlila Clarke a připustila, že to není moc pravděpodobné. „Ale nikdy neříkej nikdy,“ uzavřela herečka, která bude brzy k vidění po boku Samuela L. Jacksona v temném marveláckém seriálu Secret Invasion.

Přáli byste si návrat Daenerys do chystaných pokračování Hry o trůny?

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

reklama