Co přijde po Lokim? Další velký seriál od Marvelu se představil na první fotce

WandaVision, Falcon a Winter Soldier a Loki oficiálně dostávají následovníka.
Loki
Loki
Marvel Studios

reklama

Marvel zatím poslal do světa tři seriály, které jsou oficiální součástí propojeného vesmíru jménem MCU. WandaVision, Falcon a Winter Soldier i Loki slavili velký úspěch, což je dobře, protože Marvel chystá nespočet dalších streamovacích kousků.

V srpnu například dorazí animovaná odbočka What If...? s alternativními komiksovými příběhy, až doteď ale nebylo zcela jasné, který z mnoha chystaných seriálů bude dalším hraným kouskem. Víceméně zároveň se točili Hawkeye a Ms. Marvel, nyní se však konečně potvrdilo, že jako prvního uvidíme lučištníka Jeremyho Rennera.

Hawkeye bude mít v seriálu novou parťačku/nástupkyni – mladou lučištnici Kate Bishop v podání Hailee Steinfeld (Charlie z Bumblebeeho). A právě Kate samozřejmě vidíte na první fotce, která se objevila společně s potvrzením listopadové premiéry.

V Hawkeyovi se mimo jiné objeví i Yelena Belova z Black Widow a spekuluje se o účasti samotného Kingpina s tváří Vincenta D'Onofria, jehož znáte z (mimo hlavní kánon stojícího) seriálové Daredevila. Tenhle drb je ale trochu na vodě, tak uvidíme, zda se nakonec vyplní, nebo ne.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!