Seriálový Pán prstenů se konečně představil na první fotce

Fanoušci Pána prstenů se snaží rozluštit, co ukazuje první epický výjev z nejdražšího seriálu všech dob.
Pán prstenů
Pán prstenů
Warner Bros.

reklama

Seriálový Pán prstenů sice dorazí až v září 2022, jeho propagace ale oficiálně začala už teď. Nejdražší seriál všech dob totiž poslal do světa první fotku, na níž se nachází epický výjev z Prvního věku Středozemě.

V rámci nového Pána prstenů, který se odehrává ve Druhém věku, zřejmě jde o flashback z prologu. Vzpomínáte si, jak Galadriel uvádí Společenstvo prstenů, jež se (aby to bylo složitější) odehrává ve Třetím věku? Seriál nejspíš začne podobně a mladá Galadriel s tváří Morfydd Clark nám vylíčí, jak se Středozem dostala do bodu, v němž děj začne tentokrát.

Na fotce každopádně vidíte (daleko v pozadí) dva valinorské stromy, které Morgoth zničil ještě před válkami v Prvním věku – proto musí jít o flashback. Samotné město je potom Tirion nebo Valmar a co se týče postavy v bílém... možná jde právě o Galadriel? Anebo něco takového vůbec nedává smysl?

Tvůrci seriálu samozřejmě nejsou příliš sdílní, tak uvidíme, kdy se pořádně rozpovídají. V příštích měsících čekejte maximálně další fotky, do konce roku ale s trochou štěstí dorazí první trailer!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama